2410
2553
عنوان

مبشهه دعا ام. کنید

109 بازدید | 16 پست

دعام کنید برم یه کشور با تفکرات والا که کسی به خاطر رشته و یا.... هرچی دیگه اذیت نشههه. 

فقط و فقط شعار میدییمم 

خدا لعنتشون کند افرادی که ما رو.این قدر اذیت کردند که پا به فرار گذاشتیم چون توان تحمل نداشتیم و از تمام دلبستگی هامون به این جا دست شستیم. 

کشاورزی نباشد زنده نیستیمم ای قوم جاهل و ملعون

رشته ی دختر خالم انسانی .. بعد امروز سر کلاس درس معلن ادبیاتشون برگشته گفته .. شناها انسانی هستین ؟ گفتن عاره .‌ گفته آها گفتم چرا اینقد گیراییتون پایینه .

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زر مفت زیاد میزنن بعضیا

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2456
اخهه یکی دوتا نیستند اصلا فقر فرهنگی میشه معنا کنند اینا

خب خرفاشون برات جالب باشه ولی مهم نه .. خودت میگی بی فرهنگن .. انتظاری ازشون نمیره

2714
اگه با حرف مردم بخوایم زندگی کنیم باید بمیریم کشاورزی خوندی؟ارشد داری؟استرالیا کشاورزی هارو میگیره

گیاهان دارویی. دانشجو ارشد بکی از بهترین جاها با رزومه تاپ واقعا. تسلط به زبان تا حد خوبی مدرک بین الملل کامپوتر در خال نوشتن مقالات با ایمپکت بالا بلذ بودن تمام ازمایشگاهای مربوط دارای طرح های تحولی صنعتی بازم  بگم؟!

من بخدا ادم زحمتکش ای ام به جوری برخورد میشه انگار بی عار بودم رفتم این رشتهه 

اصلا کانادا اعلام نیاز کردهه در این حد 

چرا دنبال این نیستی که کار آفرین باشی.گیاهان دارویی خیلی خوبه

به خدا میخوامم فرار کنم از دست مردم. کار افرینی بخوذه تو سرشون ـ طرح تاپ دارم برای این کار میفروشم به خارجی ها یا تو رزومه میزارمم راحت شم فقط دلم برای خاواده میسوزه که باید ازشون حدا شم شای اگه دندون قبول شده بودم نمیرفتم 

مملکت این جوری شده فعلا

خب خرفاشون برات جالب باشه ولی مهم نه .. خودت میگی بی فرهنگن .. انتظاری ازشون نمیره

توی زندگی ام تاتیر داره میزاره 

یک.بنده خدایی گفت دندون پزشک ها رشته هایی متل شما را بمیرند ام انتخاب نمیکنند برای ازدواج تحت هیچ شرایطی. پرسیتژ ندارید

بببین اگه نگاه غلط باشه منم باید بگم دست کردن تو دهن مردم و نون در اوردن شد شغل!!!!!

توی زندگی ام تاتیر داره میزاره  یک.بنده خدایی گفت دندون پزشک ها رشته هایی متل شما را بمیرند ام ...

چرت و پرت گفته .. 

2706