2737
2734
چیه بهار خاستگارم اومده صدام کردی؟😥😥

تو هنوز ازدواج نکردی 😂😂😂😂

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه زمانی برای آقایون ملاک غیرت و مردونگی بوده حالا تااسم خوشگلی میاد میپرن تو تاپیک خانما اون وسط می ...

خودش تگم کرد چشماتو باز کن 👀

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
گوه خوریش ب تو نیومده 

کلا آمار توهین رفته بالا ما ناچاریم دم به دقیقه نی نی یار رو تگ کنیم .

خسته شدیم بسکه نی نی یارو رو تگ کردیم و توهین ها رو گزارش کردیم   

انگار یک سری از کاربرها اینجا نیاز به قلاده و افسار دارن   

2738

با اینکه خوشم ازت نمیاد 

ولی 👏👏👏👏

2706