2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یگ روز چغکی سلط شله ای بِدید دَستشه به چینگ گرفت و زود پرید رفت و نیشست رو یگ درخت توت سفید که کوچوس ...

اتمسفر هستی

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
من بختیاریم فک نکنم هیچ کوردی مث من زیبا باشه    

نومت شیرینه،دارت شیرینه
دل وایه کرده تیت بنشینه

مى گل بادم،مى گل انارى
بسکه قشنگى ، به زِ بهارى

مخمل و پاته مهلو و ناته
زندى نداره ، هر که نه باته

دم بال کهنت پیلک رقاطه
کمتر بکن ناز ، تش زى ولاته

داغ دو برگت که کور و پیرم
مه دل ندارى نل تا نمیرم

تش زى و جونم گل گرمسیرى
کردى غزونم حونت نمیرى

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
من بختیاریم فک نکنم هیچ کوردی مث من زیبا باشه    

کوعکست

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
ایناچیه؟؟

به نظرت چیه 😐😑

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
2706