2726
عنوان

پارسال این موقعها

144 بازدید | 11 پست

پارسال همین موقع ها بود

ول کن اون یارو به چشای یکی اتصالی کرده بود خراب شده بود و دهن ما رو هم سرویس کرده بود

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متنت مفهوم نبود

ولی ما پارسال همچین روزی بلیت داشتیم برا نجف برا پیاده روی

ان شاالله ب خواست خدا سال دیگه هم این موقع ها از پیاده روی برگشتیم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

تازه بعدش مردم ول نمیکردن ول کنه هر کی به یه چی اتصالی کرده بود...اسیر شده بودیم

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه

نفهمیدم چی گفتی

اما پارسال این موقع من یه روز بود فهمیده بودم باردارم🤗🤗😍😍😍

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....