1464
1521

برای تولد اونی که دوستش داری 

یه سیم‌کارت مشابه با تاریخ تولدش هدیه بده تا همیشه توی خاطرش بمونه

1473

متنت مفهوم نبود

ولی ما پارسال همچین روزی بلیت داشتیم برا نجف برا پیاده روی

ان شاالله ب خواست خدا سال دیگه هم این موقع ها از پیاده روی برگشتیم

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

تازه بعدش مردم ول نمیکردن ول کنه هر کی به یه چی اتصالی کرده بود...اسیر شده بودیم

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
1432

نفهمیدم چی گفتی

اما پارسال این موقع من یه روز بود فهمیده بودم باردارم🤗🤗😍😍😍

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....