2733
2734
عنوان

عود چوب صندل+عکس از دود کردنم

1729 بازدید | 22 پست

رفتم عود گرفتم ولی الان تو نت خوندم نوشته باید عود سنتی بخرید اینایی که بازارین شیمیایین و نه تنها هیچ خیری ندارن بلکه با دود کردنش سرب آزاد میشه و مضره برا سلامت😔

عود سنتی کجا میفروشن ینی؟!

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

من سردرد میگیرم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خاموش کن خب بزار دود کنه نه اینکه بسوزه 🥴

اصلش جنوب فراوونه واسه من از مکه و بحرین اوردن عین پودر زبره تو جعبه های بسیار زیاد و شیک عین جواهر 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
خاموش کن خب بزار دود کنه نه اینکه بسوزه 🥴 اصلش جنوب فراوونه واسه من از مکه و بحرین اوردن عین پودر ...

منم طبیعیشو میخواام

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2706