2733
2734
عنوان

سوالمو جواب بدین لطفا ممنون

60 بازدید | 3 پست

سلام 

میشه چند تا از عرقیات رو باهم مصرف کرد 

من جوش میزنم با اینک به شدت لاغرم ولی علائم کبد چرب رو دارم عرق کاسنی شاتره و خاکشیر خیلی بهم توصیه میکنن 

برا لاغریمم همه میگن عرق یونجه عرق رازیانه بخورم

بنظرتون میشه باهم خورد یا تناقض دارن منظورم عرقیات مربوط به جوش و مربوط به لاغری رو باهم خورد

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
یه سریاش سردن یه سریاش گرمن .گرمی برای کبد چرب زیاد خوب نیست

بنظر شما چیکار کنم 

به شدت صورتم جوش زده پشتم جوش زده 19 سالمه قدم 158 وزنم 40 سینه و با سنم کلا ندارم😑😑😑

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنظر شما چیکار کنم  به شدت صورتم جوش زده پشتم جوش زده 19 سالمه قدم 158 وزنم 40 سینه و با سنم ک ...

به نظرم اول داروهای کبدتو بخور بزار کبدت خوب بشه بعد برو سروقت لاغریت.میتونی با یه طبیب هم مشورت کنی عزیزم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728