2737
2734

سلام خانومای گللل میشه برام بگید سخته دوران بارداری بعد از زایمان پشیمون نشدین؟؟؟چه حسی داره خودتون نی نی خواستین یا همسرتون خواست من همسرم خیلی بچه دوست داره و میگه دیگه وقتشه میشه میشه بگید دوران حاملگی یا بعد از زایمان چجوریاس  

خداجوونم شکرت بخاطر عشقم شکرت بخاطرهمسر مهربونم شکرت بخاطر زندگیم خداجووونم همه ی عاشقارو بهم برسون آهای توک امضای منو می‌خونی الهی حاجت روا بشییی و زندگیت پراز آرامش باشه الهی🤲🤲

دوران بارداری که عالیههه

بچه  داری هم خیلی شیرینه ولی سخته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوران بارداری ی انتظارطولانی خیلی شیرینی،بعدبدنیااومدن هم تانی نی تومیبینی دردوغمای کل دنیاازیادت میره 😍

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
دوران بارداری که عالیههه بچه  داری هم خیلی شیرینه ولی سخته

بارداری کجاش عالیه من ماه هفتمم اینقد سنگین شدم دوس دارم زوووودی نی نی نازم بیاد بغلم فقط😥😥😥😥😥

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738

بارداری هم سخت و پر از استرسه باید از دل و جون بچه بخوای تا تو این سختی ها خسته نشی و بتونی تحمل کنی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دوران بارداری که عالیههه بچه  داری هم خیلی شیرینه ولی سخته

آخه خیلی ها از سختی و سقط و خونریزی تعریف میکنن کمی نگران کنندست

خداجوونم شکرت بخاطر عشقم شکرت بخاطرهمسر مهربونم شکرت بخاطر زندگیم خداجووونم همه ی عاشقارو بهم برسون آهای توک امضای منو می‌خونی الهی حاجت روا بشییی و زندگیت پراز آرامش باشه الهی🤲🤲

دوران  بارداری  ماه  آخر  سخته چون  نی نی جاش  تنگ  میشه  و سنگین  میشیم  بچه هم بیاد اینقدر  شیرینه  و حس عالی هست  که با هیچی عوض نمیکنی  

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
دوران حاملگی خیلی سخت و شیرینه. بعد از زایمان عالیه احس ...

واااقعا؟

برا شوهر سختی نداره فقط مسعولیت تو بیشتر میشه به بچه برس به شوهر به خونه به خودت 

برا من سختتره ب حرف شوهر گوش دادم دوتا پشت سر هم اوردم خیلی سخته

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
هم بارداری سخته هم بعد زایمان  خودت امادگیشو نداری فعلا صبر کن چون همه سختیش رو دوش زنه

خودم هم دوست دارم اما نگرانم از دوران بارداری

2706