1464
1411

مثلا

حالم مث حال اون بیماریه ک گفت خوبم ولی مرد

حالتونو با ادامه دادن این جمله وصف کنین ☺☺

امیدوارم حال دل همتون خوب باشه

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

رفتن بيرون خريد دشويي دارن

و دسترسي ب توالت ندارن..................

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1436

روتخت درازکشیده تو اتاق تاریک و داره آبنبات چوبی میخوره و تو سایت تاپیک گردی میکنه😐😐😐🙄

توی دلم جز عشق تو علاقه ای رو اوج نیست ❤️ انقدر هوامو داری که اکسیژن احتیاج نیست...❤️ :)
حالم م۲ حال کسیه که میگه سیرم ولی خییییلییییی گرسنه س

😁😁😁😂😂

خو پاشو یچی بخور

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
8
حال اونیو دارم که وقتی داشت انشاشو میخوند زنگو زدن همه بی‌توجه از کلاس رفتن بیرون حتیٰ معلم. 😕

اخییییی

دلم اتیش گرف

حالم مثل حال کسیه که دیگران دارن به زور چیز خورش میکنن... پسرم داره به زوووووز انار میچپونه دهنم.. ...

عزیییزم. دوستت داره خو

1418
انقد تخمه خرده داره بالا میاره طفلی

بترکی کمتر میخوردی😁

مثل یه جنینی هستش که تو شکم مادرش فکر میکرد

دنیا فقط محدود میشه به همین یه ذره جا 

الان چند وقته از شکم مادرش اومده بیرون 

احساس نامحدود بودن فوق العاده ای داره...

ترسم این بدن که حائل است بر جانم               سقط کند کودک عزیز روانم......
دوستی خاله خرسه است 😆

😁😁فسقل چند سالشه

1450