2703
2553

مگه نباید از پریودی عقبتر باشه؟من۱۵بهمن اخرین روز پریودیم بوده اما طبق سونو که حساب میکنم من ۹بهمن حامله شدم در حالی که من اخرین رابطه ام با شوهرم ۱۸دی بوده علتش چیه یعنی ؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

منم ی روز جلوترم😐

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشد بچه جلو. دخترم ۳ هفته جلو بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2456
2714
اشتباه نمیگی ؟ اخرین پریودیت ۱۵ بهمن بوده باشه یعنی بعد از اون اقدام کردی و باردار شدی  این و ...

ببینید من شوهرم کارش شهر دیگه ای ،ما اخرین بار ۱۸دی رابطه داشتیم بعدش شوهرم رفت مسافرت من ۱۵بهمن پریود شدم بعد شوهرم ۱۷بهمن اومد خونه ،حالا طبق سونوی ان تی ۹بهمن بچه به وجود اومده ،خودمم گیج شدم اصلا

یعنی تو باردار بودی و باز پری شدی؟ پری کامل شدی یا لک بینی بوده؟

اره طبق سونو اینجوریه ،پریود کامل شدم 

2706