2726
عنوان

تاپیک زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 283 پست
اره گلم  ببین استرس  کم خوابی  خوردن شکللات و چیزای چرب و تخمه و اجیل و‌..  ...

زالو که اصلا خیلی میترسم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حنا و پوست سبز گردو مشکی  زرد چوبه و اکسیدان زیتونی  حنا و قهوه و اکسیدان قهوه ای خوشرنگ ...

میگم عزیزم میشع مقدار هرکدوم از دستورها رو بگی +اینکه چقدر رو موها بمونه و چند دفعه بزنیم

من تاپیک تون رو سیو کردم الان اومدم رنگها رو ببینم چی گفتین برام جای سوال شد 

خدا حیرت بده گلم 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

من که نزدیک ۷/۸ ساله به ساقه موهام وازلین میزنم، منم برای  موخوره و نرمی موهام میزدم و میزنم،موهام خشک و دونه درشته،اما تا به حال اینکه بزنم و بزارم بمونه ،نه ،این بار امتحان میکنم،من مثلا ظهر میزنم و عصر میرم حموم.خیلی عالیه...

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

فقد عزیزم روغن. کنجد برا پوست خوبه؟؟ینی بزنیم ب پوستمون؟؟و اینک بنظرت برای منافذ باز صورت میکرو نیدلینگ جواب میده ینی همون جای جوش ها صورت؟؟چون سه بارانجام دادم حس میکنم صورتم بهترشده حالا شمام بگو خوبه یانه؟؟و اینک اون ترکیب رنگا چطور باس استفاده کنیم یکم دربارشون بگو ینی با فقد قاطی کنیم بزنیم بزنیم بسر یا یجیز دبگ ممنونم اگ جواب بدی

میگم عزیزم میشع مقدار هرکدوم از دستورها رو بگی +اینکه چقدر رو موها بمونه و چند دفعه بزنیم من تاپیک ...

سلام عزیزم بستگی ب مقدار موهات داره چقدر بزنی 

من تا کمرم بود س تا زرده تخم مرغ 

دوقلشق حنا

۵ تا قهوه 

یک اکسیدان 

با ی لیوان ماست ترکیب میکردم

من که نزدیک ۷/۸ ساله به ساقه موهام وازلین میزنم، منم برای  موخوره و نرمی موهام میزدم و میزنم،مو ...

اره برای منم خیلی نتیجه خوبی داد کلا موهام خشک شده بود خیلیی چند روزی موند مثل اولش شد

فقد عزیزم روغن. کنجد برا پوست خوبه؟؟ینی بزنیم ب پوستمون؟؟و اینک بنظرت برای منافذ باز صورت میکرو نیدل ...

عزیزم میکرو نیدیلینگ ک عالیه  ولی من بخاطر هزینه زیادش کلا نرفتم ب من پیشنهاد دادن برای جوش سر سیاه ک میره ولی خب هر جلسه اش۲۵۰ گفتم ارزش نداره 

ولی ماسک هایی ک خودم میزنم تاثیرش عالیه 

کنجد کلا برای پوست عالیع 

ی مثال بزنم من بعد شیو کردن پاهام ، پوستش بشدت جوش میزد و جوشا کبود میشد و جاش میموند حالت خیلی بدی پیدا میکرد چند باری روغن زیتون زدم بخاطر ترکا ک میزدم گفتم شاید اثر داشته باشه یبار شانسی زیتونونداشتم کنجد بعد شیو زدم ینی جوری بار اول تاثیرشو دیدم ک نصف لک ها و جوشام رفته بودن .این تجربه منه 

برای صورت هم برای ی خانومی ک دوستم بودن میشنهاد دادم همون ک گفتم با اب ترکیب کنین بجای ضد افتاب خودشون میگفتن ک چقدر رو پوستشون تاثیر داشته و لک هارو از بین برده دقت کن حتماااااا اصل باشه

برای رنگ مو عزیزم حوصله داری ک بیا تلگر ام اونجا ویس بدم و توضیح بدم بهتره 

Sara77mahgol   این ایدیمه کامل بیای توضیح میدم برات 😍😘

دوستان  اگرکسی هست بعد زایمان قصد سفت وفیت کردن شکم وسینه روداره دوره های شیداجون عالیه  اگرکسی خواست بگه  ایدی تل گرامش بزارم 

من قصد لیفت سینه رو داشتم خیلی افتاده بود ایشون  منصرفم کرد 

2706