2726
عنوان

تاپیک زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 283 پست
درمان لک عزیزم   هر ضد افتابی ک میزنی بصورت بنداز دور حتی ملیونی باشه بریز دور و کرم رو ت ...

تاریخ انقضا داره روغن کنجد من دوساله دارمش البته توی جای تاریک وخنک نگهش داشتم یعنی میتونم استفاده کنم؟

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه وز و خشک شدن بر اثر رنگ یک براش ریمل رو بشور قشنگ ک سیاهی توش نمونه بزن ب وازلین کم ب یا ر ...

اره گلم وز خشک خیلی زشته روم نمیشه روسری سر نکنم  روغن ارگان گرونه؟ برا پرپشتی موهم تاثیر داره؟

2728
پوست صورتم چربه مدام جوش میزنم خسته شدم چی خوبع خانومی؟

اصلا اصلا از از عیچ صابونی جز صابون بچه استفاده نکن  چون شربی طبیعی پوستتو هم میگیره  اول با صابون بچه صورتتو بشور بعد ژل الورا رو بزن به پوستت بزار تا صب خوب بمونه 

کار دیگه ک میتونی انجام بدی سفیداب رو خوب پودر کن و بزار ی روز تو اب خیس بشه اب زیاد نریز فقط میخوایم ک خمیری بشه بعد صب رو صورتت نیم ساعت بزار بمونه 

هرروز صب و هر شب پوستتو با یخ بشور 

حالا میتونی برای تاثیر بیشترش بجای اب الورا رو میکس کنی بریزی یا اب هندوانه 

به مرور پوستت جوشهاش میره 

بعد تحقیق کن ببین چی برای بدنت ضرر داره الان منم پوستم چربه شکلات  تخمه و... نمیخورم و جوش صورتم رفع شده 

و حتما حتما  سه بار برو زالو بنداز صورتت 

هر پانزده رو یکبار زالو بنداز رعایت هم بکن ک شکلاتو چربی نخوری

تاریخ انقضا داره روغن کنجد من دوساله دارمش البته توی جای تاریک وخنک نگهش داشتم یعنی میتونم استفاده ک ...

اره عزیزم روغن کنجد و زیتون کلا فاسد نمیشن ولی بازم بو کن ببین بوی کنجد میده یا نه

اره عزیزم روغن کنجد و زیتون کلا فاسد نمیشن ولی بازم بو کن ببین بوی کنجد میده یا نه

اره  بو کنجد میده شدید.بازم مرسی که وقت گذاشتی ایشاللهحاجت روا بشی به حق پنج تن.  

سلام عزیزم مامانم ب رنگ مو حساسیت داره و سفیدی موهاش هم قوی هست ینی رنگ شیمیایی تیره باید بذاره تا ...

عزیزم اینی ک میگم برای مامان خودم تاثیر داشته ولی برای یه خانوم دیگه ک گذاشتم تاثیر چندانی نداشت ولی بازم امتحان کنین بد نیست 

اول اینکه میگن مصمه تو عطاری ها هستش با حنا قاطی کنین بزنین رنگ تیره میکنه 

بعدحنا و پوست سبز گردو رو خیس کنی بزارین یخجال تا خودشو خوب بگیره و بزنین این دوتا مورو تیره و مشکی میکنه امیدوارم روی موهای مادرتون هم تاثیر بزاره😍😍😘😘😘

من اصلا صورتم جوش نمیزد نمیدوسم اصلا جوش چی هس ولی چن ماهیه جوش التهابی میزنم صورتم سیاه شده از ماسک های مختلف هم استفاده میکنم ولی خوب نمیشه پوستمم خشکه 

من چکارکنم خسته شدم هرجامیرم میگن چقققددد جوش زدی😑😑😑😑😑

اره گلم وز خشک خیلی زشته روم نمیشه روسری سر نکنم  روغن ارگان گرونه؟ برا پرپشتی موهم تاثیر داره؟

یه شیشه اش ۱۲۵ تومن هستن ولی ارزششو داره حتی میتونی ب پوستت بزنی فوقالعادس 

برای پرپشتی موهم تاثیر داره بعله 

برای پرپشتی  من پیشنهاد میکنم پوست انارو بجوشونی و بزنی ب موهات قبل حموم

2706