2733
2734
عنوان

تاپیک زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 283 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا سر شونه هام  و اینکه تار موهام نازک شدن

ببین پیشنهاد میکنم زرده تخم مرغ رو بزاری با روغن زیتون و کنجد حنا. قهوه . اب نخود خیس کشیده ولی کم 

دوتا زرده 

روغن زیتون دو قاشق غ

روغن کنجد دو قاشق غ 

حنا سه قاشق

قهوه چهار 

اینارو ترکیب کن هر دو هفته یبار بزن ب موهات رنگ نمیگیره فقط میخوام ک تقوقت بشه 

بعد انار ک میخرین پوستشو بیرون نریز بریز تو اب بجوشون 

هر دوروز یبار ک میری حموم دو ساعت قبلش اسپری کن ب ریشه و ساقه موهات هم شفاف میکنه هم پر پشت خیلی 

بعد اینکه تقویت کردی اون رنگ مو طبیعیو بزار نه الان ک موهات ضعیفه 

2728
دربارہ روشن شدن صورت بگو ماسک نشاستہ باشیرچطورہ

یه سیب زمینی بزرگ رو اب پز کن و لهش کن اونقدری ک یکم چسب ناک بشه بعد ماست رو اضافه کن یه قاشقو نصفی و نشاسته یه قاشق هم بزن تا بصورت کرم در بیاد بعد بزن ب پوستت تا خشک بشه بعد بشور همون بار اول سفیدیشو میبینی

2738
برا درمان لک هم بگو

درمان لک عزیزم 

هر ضد افتابی ک میزنی بصورت بنداز دور حتی ملیونی باشه بریز دور و کرم رو تا وقتی نرفتی مجلس و مجبور نشدی نزن 

این یک توصیه 

توصیه بعدیم اینکه بری یه شیشه کوچیک روغن کنجد اصل بخر نصف شیشه روغن کنجد باشه نصف شیشه اب جوش سرد 

هرروز ک از خونه میری بیرون این شیشه رو تکون بده و بزن به صورتتضد افتاب فوقالعاده و تمام لک هارو ب مرور از بین میبره 

روغن زیتون هم قبل حمام رفتنت دو ساعت قبل بزن بزار بمونه بعد برو حمام شب هم میتونی بزنی و صب بشوری ولی بیرون نزن 

بیرون فقط روغن کنجدی ک گفتم

گلم من یه سوال دارم شققه هام موهاش وز شده انگار برق گرفتشون چیکار کنم صاف شه ایشاالله خیر ببینی!

عزیزم اگه وز و خشک شدن بر اثر رنگ یک براش ریمل رو بشور قشنگ ک سیاهی توش نمونه بزن ب وازلین کم ب یا روغن نارگیل و یا اگه برات هزینه مهم نیس ارگان بعد مثل شونه کردن بزن ب اون قسمتا ب مرور حالت صافی خودشو پیدا میکنه

2706