2726
عنوان

تاپیک زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 283 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا سر شونه هام  و اینکه تار موهام نازک شدن

ببین پیشنهاد میکنم زرده تخم مرغ رو بزاری با روغن زیتون و کنجد حنا. قهوه . اب نخود خیس کشیده ولی کم 

دوتا زرده 

روغن زیتون دو قاشق غ

روغن کنجد دو قاشق غ 

حنا سه قاشق

قهوه چهار 

اینارو ترکیب کن هر دو هفته یبار بزن ب موهات رنگ نمیگیره فقط میخوام ک تقوقت بشه 

بعد انار ک میخرین پوستشو بیرون نریز بریز تو اب بجوشون 

هر دوروز یبار ک میری حموم دو ساعت قبلش اسپری کن ب ریشه و ساقه موهات هم شفاف میکنه هم پر پشت خیلی 

بعد اینکه تقویت کردی اون رنگ مو طبیعیو بزار نه الان ک موهات ضعیفه 

2728
دربارہ روشن شدن صورت بگو ماسک نشاستہ باشیرچطورہ

یه سیب زمینی بزرگ رو اب پز کن و لهش کن اونقدری ک یکم چسب ناک بشه بعد ماست رو اضافه کن یه قاشقو نصفی و نشاسته یه قاشق هم بزن تا بصورت کرم در بیاد بعد بزن ب پوستت تا خشک بشه بعد بشور همون بار اول سفیدیشو میبینی

برا درمان لک هم بگو

درمان لک عزیزم 

هر ضد افتابی ک میزنی بصورت بنداز دور حتی ملیونی باشه بریز دور و کرم رو تا وقتی نرفتی مجلس و مجبور نشدی نزن 

این یک توصیه 

توصیه بعدیم اینکه بری یه شیشه کوچیک روغن کنجد اصل بخر نصف شیشه روغن کنجد باشه نصف شیشه اب جوش سرد 

هرروز ک از خونه میری بیرون این شیشه رو تکون بده و بزن به صورتتضد افتاب فوقالعاده و تمام لک هارو ب مرور از بین میبره 

روغن زیتون هم قبل حمام رفتنت دو ساعت قبل بزن بزار بمونه بعد برو حمام شب هم میتونی بزنی و صب بشوری ولی بیرون نزن 

بیرون فقط روغن کنجدی ک گفتم

گلم من یه سوال دارم شققه هام موهاش وز شده انگار برق گرفتشون چیکار کنم صاف شه ایشاالله خیر ببینی!

عزیزم اگه وز و خشک شدن بر اثر رنگ یک براش ریمل رو بشور قشنگ ک سیاهی توش نمونه بزن ب وازلین کم ب یا روغن نارگیل و یا اگه برات هزینه مهم نیس ارگان بعد مثل شونه کردن بزن ب اون قسمتا ب مرور حالت صافی خودشو پیدا میکنه

2706