2726
عنوان

تاپیک زیبایی

6315 بازدید | 283 پست

بیاین از تجربه هام بگم براتون 

از پوست جوش وسر سیاه 

خط لبخند 

چین و چروک

موهای وز و خشک 

کم پشت 

رنگ موی طبیعی 

و......

همشو خودم تا الان انجام دادم و تضمینیه فقط حوصله میخواد حداقل یک ماه

فقط للان دارم براتون تایپ میگنم لطفا توهین نکنین چون اولین کاری ک میکنم گزارشه 

اگه حوصلتون نمیکشه بمونین برین بیرون بعرا بیاین بخونین

اول ی مشکلو خودم میگم بهتون ک مشکل خیلی از خانوماست ک موهاشونو رنگ میکنن و بعد مدتی خیلی خشک میشه 

واسه رفع صد در صدی این مشکل من وازلینو بهتون پیشنهاد میکنم 

خودم چند بار فقط اکسیدان زدم ب حدی موهام خشک شده و موخوره گرفته بود ک با نگاه از دور هم میفهمیدی 

برداشتم کل موهامو وازلین زدم و بافتمشون و با ی حوله بستم 

سه روز موهام چرب موند بعد سه روز سه بار رفتم حموم تا چربی هاش رفت اونقدر نرم شده بود ک دست میزدی انگار ن انگار اکسیدان ی ساعت مونده رو سرت😐😍😍😍😍😐

این کار برای موخوره هم خیلی تاثیر داره 

هر هفته قبل حموم یه ساعت وازلین ب ساقه موهاتون بزنین 

بقیه رو تو پست های بعدی میزارم اگه خودتونم سوالی دارین بپرسین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکل بعدی خط لبخند

برای خط لبخند یا چین و چروکایی ک دارین از یخ میتونین استفاده کنین و سفیده تخم مرغ 

سفیده تخم مرغ پوست رو میکشه و چین و چروک هارو بر طرف میکنه 

یخ هم میتونین از یخ ساده اب استفاده کنین برای تاثیر بیشتر الورا رو میکس کنین و بریزین داخل قالب یخ

تنها کاری ک باید انجام بدین اینکه سفید تخم مرغ رو ب صورتتون بزنین بزارین بیست دیقه بمونه بعد بشورین 

بعد یخ رو به تمام قسمتهای پوستتون بزنین تا کامل اب بشع 

هر دو روز یکبار کافیه 

ولی یخ اب رو هرروز بزنین حتی اگه چین ندارین چون پوستو سفت میکنه و نمیزاره چوش بزنین

برا چندروز نرمه یا مدت زیاد

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

برای جوش های سر سیاه ک پوست رو  خیلی زبر و مردونه نشون میده و هرچقدر ادم خوشگل باشه با این جوشا از زیبایی ادم کم میکنه

برای اینکار میتونین چسب بینی بخرین 

یا پودر ژلاتین رو با اب قاطی کنین و بزنین تا خشک بشه و بکشین 

یا هرشب بخار به صورتتون بدین و با نمک و شکر و اب صورتتونو ماساژ بدین و بشورین ک واقعا محشره

و ی توصیه دیگه ک دارم خمیر دندون رو با نمک قاطی کمین و با ی مسواک زبر ب صورتتون بکشین این ماسک عالیههههههه و بعد از شستن خودتون میبینین چقدر صورتتون اینه ای شفاف میشه

2706