2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهتر این کار رو نکنی ...دستکاری کردن هورمونا اگرچه ساده به نظر میرسه اما واقعا  کار خطرناکیه... ...

یه وقتی گذاشتم که پری نیستم 

ولی انگار پری هام داره تاریخشون عوض شه میترسم یهو اون روز پری شم 

انگار میخواد زهرمارم کنه

یه وقتی گذاشتم که پری نیستم  ولی انگار پری هام داره تاریخشون عوض شه میترسم یهو اون روز پری شم& ...

برای استرس هستش... انقدر فکر و خیال و استرس روی هورمونا تاثیر داره که نگو من خودم 41 سالمه اما دارم یائیسه میشم ...خنده داره تازه سیده هم هستم من باید از ادمهای معمولی 10 سال دیرتر یائیسه بشم اما زندگی بد رکبی بهم زده ...بخاطر همین میگه آرامش داشته باش و بخاطر هر چیزی عصبی نشو... همین هورمونای ساده فردا باعث میشه مثل من التماس خدا رو برای ی بچه بکنی ارامش داشته باش هر چیزی به موقش انجام بشه بهتره...نهایتش پریود میشی اتفاقی نمیفته باور کن ... نوازش ی مرد میتونه هورمونها رو بهم بریزه ازدواج کنی کلا هورمونا تغییر میکنه ...خخخخخخخخ عادت می کنی... خوشبخت بشی عزیزممممم

برای استرس هستش... انقدر فکر و خیال و استرس روی هورمونا تاثیر داره که نگو من خودم 41 سالمه اما دارم ...

عهههه اخه پری شم عصبی میشم روز جشنم بعد هم دعوا میکنم با شوهرم هم نمیتونم برقصم 😁