2726

سر اش نذری بخشیدم پدرشوهرم قبلا ماجراش اینجا نوشتم مردتیکه دروغگووو اشغال اه نمیتونم هرروز حالم بدتر میشه نمیتونم کارا حرفاش بی احترامیای اشکای خودم مامان بابامو کارای دختر بیشعورش فراموش کنممممم اخهههههه صدبار ب این مرحله میرسم میگم کاش سر دخترش بیاد تا اشکاش ببینه ی پدر شوهر اشغالی مثل خودش گیر دخترش بیاد تا ببینه چجوریه که اینجوری نبینم مامان بابام دارن از بین میرن از خودم بدم میاد انقد کینه ای شدم از خدا خجالت میکشم بخاطر امام حسین بخشیدم اما خجالت میکشم هی یادم میاد الان بابام عصبی شده مامانم بمیرم براش الهی دردش ب جونم بدتر افسرده همه رو میریزه تو دلش انگار تو چشاش اشکه نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نیاز به نفرین نیس هر کس هر کار کنه به خودش برمیگرده مطمعن باش بازتاب کارهاش به خودش برمیگرده

شماهم نفرین نکن به جاش ببخش از ته دل تا ارامش را جذب کنی 

به خوبیها فکر کن تا جذب کنی

ان شاالله ان شاالله ان شاالله اخ دیووونه شدم کی بشه ببینم همیم بلا ها سر خودشون اومدن نشستن گریه میک ...

دخترخاله منو نامزدش بقدری اذیت میکردم گذشت بعد چهارسال نامزدی جدا شد 

بعد شیش سال خدا گذاشت تو کاسه نامزدش بی آبرویی بالا آورد الان دیگ کسی حتی سمت خونشون نميره چ برسه خواستگاری دخترش 

آخه دخترش(خواهرشوهر دختر خالم) انقدر سلیطه بود دختر خالمو ميگرفت ميزد 

صبر داشته باش مطمین باش جوابشو میگیره  من خودم بچشم دیدم

بقران انقد فتنس

انقد احمقه 

انقد بلدکاره 

خانواده شوهرشم هیچ پخی نیستن

انگار یه تختشون کمه بخدا

چنان باهاش خوبن 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم