2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه عالمه دارم. بیا بهت بدم

ما شا الله همیشه سبز باشن. اون بنجامین ابلق رو منم ازش دارم هفته ای یه بار اب میدم جای پر نوری گذاشتم ولی افتاب مستقیم نمی خوره بهش با این حال بضی از برگاش نوکشون قهوه ای میشه و میریزن علتش رو میدونی؟ 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2738
ما شا الله همیشه سبز باشن. اون بنجامین ابلق رو منم ازش دارم هفته ای یه بار اب میدم جای پر نوری گذاشت ...

بیشتر آب بده علتش کم آبی هستش. هفته ای دوبار آب بده. 

البته من این بنجامین رو شنبه خریدمش😀 ولی خب اطلاعاتم درموردش زیاد

بیشتر آب بده علتش کم آبی هستش. هفته ای دوبار آب بده.  البته من این بنجامین رو شنبه خریدمش😀 ول ...

اولش که خریدم خوب بود اصلا جاشو عوض نکردم اقاهه گفت هفته ای یه بار. حالا من هفته ای دو بار میدم ببینم چی میشه

اولش که خریدم خوب بود اصلا جاشو عوض نکردم اقاهه گفت هفته ای یه بار. حالا من هفته ای دو بار میدم ببین ...

تابستون هفته ای دوبار. غبار پاشی هم لازمه.

زمستون ۱۰ روز یکبار.

البته محل زندگیت هم مهمه هوا چطور باشه. من شمالم برای ما این آب دهی بهتره

تابستون هفته ای دوبار. غبار پاشی هم لازمه. زمستون ۱۰ روز یکبار. البته محل زندگیت هم مهمه هوا چطور ...

اردبیلم غبار پاشی یعنی با اب پاش رو برگاش اسپری کنم؟ از اول پاییز بخاریا روشن کردیم😂😂😂

2706