2726
عنوان

قطره پدی لاکت کسی داده به بچش؟؟؟؟

361 بازدید | 11 پست

بچم همش به خودش میپیچه و قرمز میشه و صدای موتور در میاره

از اینجا خوندم خیلبییی قطره ی خوبیه

روزی چند قطره و کی باید بدم؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

فقط باتجویز پزشک بده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوماه دادم بهش این قطره پروبیوتیکه مثله ماستایی که میخوریم برا روده های بچه مفیده اگه چیزه دیگه ای از پروبیوتیکا بهش نمیدی بده بهش خیلی خوبه فقط تو یخچال باید نگه داریشچهل وخورده ای هم پولشه

خندم گرفت به صدای موتور😂😂😂😂

من میدم وقتایی که دخترم صدای موتور میده و خودشو جمع میکنه😂😂😂😂۴ قطره میدم ۵ کیلوئه و ۴۴ روزشه .عالیه واقعا یکمم خواب اوره بعدش خوابید نترسی 

تا میدمش شکمش کار میکنه و خوبم میشه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
من دوماه دادم بهش این قطره پروبیوتیکه مثله ماستایی که میخوریم برا روده های بچه مفیده اگه چیزه دیگه ا ...

آره الان شوهرم خرید 45 

اگه بچه آروم شه و عذاب نکشه ارزش داره،با اینکه خدا میدونه من چقدرررر رعایت میکنم

پریروز یه نارنگی خوردم،بچم بیچاره تا صبح جیغ میزد

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
خندم گرفت به صدای موتور😂😂😂😂 من میدم وقتایی که دخترم صدای موتور میده و خودشو جمع میکنه😂😂😂😂۴ ...

چه عالی خدا کنه برای پسر منم خوب باشه

بخداموندم چجوری صداشو توصیف کنم

چه عالی خدا کنه برای پسر منم خوب باشه بخداموندم چجوری صداشو توصیف کنم

عزیززززدلم😘😘😍😍😂😂😂

بخر بده خوب میشه اما نوزادا از این صداها زیاد دارن

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍