2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیزو همسرم خودش گرفت حتی النگویی که پدر مادرش دادن بهم.حتی گوسفند عید قربان و از کربلا اومدنم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
عزیزم یه نصیحت از من این روزاتو خراب نکن خونواده شوهر ینی حرف همشو شوهر میگیره اونا فقط حرف میزنن

من عروسی کردم اما موقع ازدواج بخاطر اینکه همه چی گردن شوهرم بود مجبور شدم از خیلی چیزا بزنم چون یهو همه چی گرون شد.حالا رفتارای مادرشوهرم اینا که میره رو مخم دوس دارم همه رو بکوبم تو روشون.خواستم ببینم اصلا کسی مث من احمق از خود گذشتگی کرده؟

من عروسی کردم اما موقع ازدواج بخاطر اینکه همه چی گردن شوهرم بود مجبور شدم از خیلی چیزا بزنم چون یهو ...

هیچکس اندازه من حماقت نکرد.منم یه رژلبم نگرفتم حتی عروسی هم‌نگرفتم العان اقاداره میگه توبی صاحابی که همینجوری اومدی

من عروسی کردم اما موقع ازدواج بخاطر اینکه همه چی گردن شوهرم بود مجبور شدم از خیلی چیزا بزنم چون یهو ...

اینجا زیادن خود من همه چی با همسرمه اونم پول نداره بخره همون وسیله ها رو بگیره خودش خیلیه حالا شانس ما طلا گرون شد اونم تو خاطره ها موند

2738

حتی یه لباس محلی که رسممون خانواده داماد بگیرن

شوهرم گرفت بعد مادرش گفت خودم پولشو میدم

البته داد ولی از یه طلب و حساب دیگه که با شوهرم داشت کم کرد 

به این میگن مادر شوهر  

هیچکس اندازه من حماقت نکرد.منم یه رژلبم نگرفتم حتی عروسی هم‌نگرفتم العان اقاداره میگه توبی صاحابی که ...

عزیزم حماقت نکردی

بزرگواری کردی و بابت کاری که اونموقع کردی خودتو سرزنش نکن

تو بهترین کارو کردی

عزیزم حماقت نکردی بزرگواری کردی و بابت کاری که اونموقع کردی خودتو سرزنش نکن تو بهترین کارو کردی

خب چه فایده وقتی العان بدترین حرفاروداره به خودم وخانوادم میزنه .خداروشکرکه دیگه دارم طلاق میگیرم ازشرخودش وخانوادش خلاص میشم

هیچکس اندازه من حماقت نکرد.منم یه رژلبم نگرفتم حتی عروسی هم‌نگرفتم العان اقاداره میگه توبی صاحابی که ...

☹☹☹چند ساله ازدواج کردی؟من شوهرم خوبه.بقیه حرصم میدن

منم عروسی کردم اره منم بعضی موقعا همینطور میشم به خصوص وقتی میگن ما هیچی کم نذاشتیم براتون دلم می ...

دقیقا.به‌من از این حرفا نمیزنن اما یجوری قیافه میگیرن اعصابمو بهم میریزن.تو‌خواب میدیدن من عروسشون بشم حالا این برخوردشونه

اینجا زیادن خود من همه چی با همسرمه اونم پول نداره بخره همون وسیله ها رو بگیره خودش خیلیه حالا شانس ...

هنوز عروسی نکردی؟از من میشنوی حالا که خونواده ش کمک نمیکنن و شوهرتم در توانش نیس شمام در همون حد هزینه کنین.مث من نباش که خیلی بیشتر از وظایف دختر انجام دادم

حتی یه لباس محلی که رسممون خانواده داماد بگیرن شوهرم گرفت بعد مادرش گفت خودم پولشو میدم البته داد ...

برا من فقط نشون اوردن و یه سری خرید ریز عروس.بقیه ش با شوهرم بود

2706