2726

1-حمام خوابگاه ها چطوره ؟ تمیزه ؟ 

لیف و صابون رو بعد از حمام باید کجا بذاریم ؟(مسخرم نکنید خواهشا )

2- اگر تخت بالا باشیم و نصفه شب بخوایم بریم دستشویی تخت پایین از خواب بیدار شد چی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وسواسی بودم عاللی  بود چون باعث شد تا حد زیادی درمان بشم حتما برو. بی بی سی یه برنامه داره اونایی وسواس  دارن میبره خونه آدما کثیف تمیز کنن واقعا درمان میشن. توام برو راحت میشی هر چند خوابگاها کثیف نیست شلوغ هست 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

تمیزی بستگی به خوابگاش داره

من یه سال خوابگاه خصوصی بودم خیلییییی کثیف بود ولی خوابگاه دولتی تمیز بود رسیدگی میکردن

طبقه پایینیم از خواب بیدار شد شده دیگه  تقصیر خودشه خوابش سبکه😄

شد شد؛ نشد نشد😄😄

حمام خوابگاه ها رو باید گلچین کنی مثلا 10 تاس فقط یکیش سالمه یا آب جمع نمیشه 

لیف صابون رو بهتره توی کیف نبری همون لگن کوچولو و نایلون بهترین گزینه اس

اگر تختت صدا بده مطمئنا بیدار میشه 

اما همه میدونن گل تخت، پایین تخته..

عزیزم من خوابگاه بودم وسواسم بودم.‌.ما تختامون تکی بود...لیف و صابون هم من با خودم یک ظرف کوچولوی پلاستیکی میبردم...با یک لگن ...چند تا نایلکس هن برلی لباسهای کثیفم میبردم.‌‌من توی حملم لباس نمیشستم حمام هم توی اتاق نداشتیم حمام هامون زیر زمین بود توی اون طرف کوچیک پلاستیکی لیف و صابونم رو میزاشتم بعد از حمام میومدم و توی تراس اویزون میکردم‌‌لباسهام هم هفتگی میبردم خونه عموم...زن عموم مینداخت توی ماشین

خابگاه خسته کننده س

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2706