2737
2734

خانوما من از قبل بارداریم تا ماه8همش  دلم میخاسته طبیعی زایمان کنم ولی از 8تالا  میگم نشدم نشد یجورایی ترس اومده سراغم 

و از طرفی هم  من رحم  باز شد  هفته32دکتر امپول داد بزنم پرولوتون  برای جلوگیری  از زایمان زودرسم،

و گفت تکون نخورم یعنی من تالان ک توی هفته37ام  پ پیاده روی و ورزش نکردم صاف نشستم،و از اخرین سونوم ک فهمیدیم بچه هنوز بریچه گفت پیاده روی نکنم نمیدونمم چرا،

پنجشنبه قراره برم سونو ببینم چرخیده و تغیین کنند سز هستم یا طبیعی،حالا اگه  طبیعی باشم  و چرخیده باشه چ خاکی تو  سرم کنم که اینهمه خوردمو و خابیدم و مسلما دیر  میاد و من دلم نمیخاد 40هفته  ب بعد بشه،

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

نه بابا نترس من اصلا هیچکاری نکردم نه ورزش نه هیچ کار 

به امید سز بودم رفتم نامه گرفتم  اما هفته ۳۸ زایمان کردم دیگه نی نی خودش اومد 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه‌چی میشه اگه ۴۰هفته ب بعدبیاد

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731

طبیعی خیلی بهتر گلم من خودم بچه اولمو طبیعی بود اصلا عوارصی نداشت تازه ۱۰روز هم بخیه هام افتاد هم سرحال شدم من خودمم میخوام دومی هم طبیعی بدنیا بیارم

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

سز کن 

طبیعیم بیاری اونجات بخیه میخوره .سز  هم بخیه فقط بعد سز مشگل گشادی نداری میتونی قشنگ مدفوع کنی من بعد طبیعی انگار عقب و جلو باهم پاره شد موقع دسشوییم خون میومد انقد درد داشت گریه میکردم تا ۳ ماه اینجوری بودم .دیگه کمر دردو اینام هست فک میکنم دیسک گرفتم فقط 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
مگه‌چی میشه اگه ۴۰هفته ب بعدبیاد

دیگه نه  اعصابشو دارم و نه میتونم درد بکشم افسرده شدم حوصله سررفته و از طرفی هم میخام توی ابان باشه

2738
سز کن  طبیعیم بیاری اونجات بخیه میخوره .سز  هم بخیه فقط بعد سز مشگل گشادی نداری میتونی قش ...

بااین دکترا مگه  میشه یعنی موندم حالا فقط تو فکرم سالم بیاد و زودتز بیاد

بااین دکترا مگه  میشه یعنی موندم حالا فقط تو فکرم سالم بیاد و زودتز بیاد

هرچی بیشتر پول بدی بهتر ازت مراقبت میکنن

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
ورزش خیلی کمک میکنه اما لازم مطلق نیست عزیزم . من ماما هستم سوالی داشتی بپرس

الان شرایط من چجوریه اگه پنجشنبه رفتم و گفت طبیعی یعنی میرسم خودمو اماده کنم زودتر بیاد. 

چیکار انجام بدم زودتر  دردم میگیره؟؟؟

و ببخشید ی سوال چرا دکترم  گفته پیاده روی نکنم اگه بچه بریج هست یعنی کمکی نمیکرد ب چرخش بچه؟

ورزش خیلی کمک میکنه اما لازم مطلق نیست عزیزم . من ماما هستم سوالی داشتی بپرس

ببخشید اگه دکتر توی دفترچه بنویسه که سر اورژانسی بخاطر کاهش حرکت. بیمارستان می‌تونه سرپیچی کنه؟

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
سزارین هیچ ترسی نداره  خیلی شیک و پیک میری اتاق عمل بی‌حسی هم باشه دیگه بهتر قشنگ باهات حرف می ...

من خاهرام سزارین کردنذ تو خصوص  براشو خوب بود فقط اومدند خونه زمینو چنگ میزدند تا 10روز

2706