2733
2734
عنوان

برابری ملائکه و شیطان در قرآن

227 بازدید | 23 پست

فرشته و شیطان هر کدام 88 بار در قران آورده شده است

خداوند به همان اندازه که شیطان شما را گمراه می کند فرشته فرستاده که شما را هدایت می کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها این صدای خورشید راسته؟ ظهر گوش دادم خیلی ترسناکه. وای به حالمون اون دنیا و قیامت

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728

👌👌👌👌👌👌👌👌

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

لطفااینجور تاپیک هارو نزنید.چون افراد ناآگاه زیاد هست.

متعصبم زیاوهست .کلااین تاپیکاهم ممنوع......چون اطلاعی ندارین واسه دفاع ازاین موضوع مهم....

قفل کنیدلطفا

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
بچه ها این صدای خورشید راسته؟ ظهر گوش دادم خیلی ترسناکه. وای به حالمون اون دنیا و قیامت

چجور صدایی؟باردارم میترسم گوش کنم؟ولی علم خیلی پیشرفت کرده با کامپیوتر خیلی راحت میتونن صداگذاری کنن ادم باور نمیکنه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

😐😐😐😐

خداوند توجای جای قران ازروزقیامت ودوزخ واتش گفته اونجا نترسیدین.با یه صدای ساختگی ازانیانها ترسیدین.

وای به حالمون واقعا😐😐😐

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2738
😐😐😐😐 خداوند توجای جای قران ازروزقیامت ودوزخ واتش گفته اونجا نترسیدین.با یه صدای ساختگی ازانیانه ...

من کی گفتم از قرآن نترسیدم؟ ترسیدن یا نترسیدن مهم نیست مهم عمل کردنه چه فایده داره فقط از قرآن ترسید؟ 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706