2733
2734
عنوان

سلام باردارا هفته ٣٨بيان

73 بازدید | 11 پست

سلام من هفته ٣٨هستم ،

امروز رفتم مطب دكترم ،معاينه كرد و بهم گفت لگنم خوبه،و خون اومد ،حالا سوالم اينه امكان داره بخاطر اين معاينه دهانه رحمم تحريك بشه و زودتر زايمان كنم (دهانه رحمم هم ١سانت باز بود)

و سوال دومم اينه كه؛بخاطر حركات كم جنين Nst دادم توي مطب دكترم (جنينم تكون ميخورد ولي خيلي ضعيف بود تكوناش كه حتي بعضي از تكوناشو حس نميكردم)

و دكترم گفت حركاتش بايد باز كنترل بشه (زياد جالب نيست)

بهم گفت عصر برو بيمارستان دوباره Nst بده .

خيلي نگرانم الان😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش منم دیروز NST دادم. هفته های آخر چون حرکت جنین کم میشه هر هفته چک میکنن. ولی خیلییییی مراقب باش. کاش میگفتی سونو برات بنویسه

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
2728
 ٣٦ هفته و ٥روز سونو دادم گريد ٢ بود

من جفتم گرید ۳ بود و حرکات کم ختم بارداری داد احتمالا یه سونو دیگه میفرستنت . کاراتو بگن و یه چیز شیرین بخور ببین اگه حرکت بازم کم بود به دکترت بگو چی خوردی ممکنه وقتش باشه

2738
يعني اگه جنين جا نداشته باشه ختم بارداري ميدن؟

اگه در سلامتش تاثیر داشته باشه و ضربان قلبش اریتمی داشته باشه اره یعنی اماده ست برای به دنیا اومدن وگرنه اگه ضربانش منظم باشه مشکلی نداره