2726
اهان فک کردم از اونایی هستین که غذا نونی فقط دوست دارن

اره شوهرم اینجوریه 

ولی درکل از بیروتم زیاد غذا میخوریم.برنجم بذارم کم میذارم خودم که رژیمم همیشه شوهرمم زیاد علاقه نداره به برنجو خورشتو اینا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲.۵ نفریم. سالی ۲۵ کیلو تا ۳۰

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
خب بقیه روزا چی؟ینی املت؟

ماکارونی 

لازانیا 

کتلت 

کوکو 

کوفته 

ابگوشت 

ابگوشت مرغ .خوراک مرغ 

خوراک سبزیحات .یتیمچه .

گوجه بادمجون.کله گنجشکی.فلافل و...کلی غذای نونی هست

وای  چقد کم ینی شوهرای شما غذا خور نیستن؟ما ی روز برنج نباشیم انگار هیچی نخوردیم😐

شوهرم بدتر از خودم همیشه رژیم. اندامش خیلی براش مهم. بیشتر سبزیجات و مرغ تو فر میخوریم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706