2726
عنوان

کیا سنشون بالای ۳۰ هست اما هنوز امادگی فرزندآوری ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 128 پست
من 35 ام ولی خیلی میترسم. خیلی وقتا میگم اصلا بچه نمیخام. چون هیچکس رو ندارم یعنی تنهای تنهام. اگه ش ...

ببخشید تا خودت و همسرت هستین چرا کسی دیگه نیاز باشه؟؟؟ 

من برای بچم از هیچ احدی کمک نگرفتم این حرفا چیه قوی باشید خودتون تکیه کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم 34 سالمه ، دوست دارم اما هنوز همسرم اوکی نداده....ولی خیلی پشیمونم چرا چند سال پیش آزمایش ذخیره ...

این آزمایشیه که باید داد؟

برای آقایون چی؟

بنظرتون ماها که دیر میخواین بیاریم لازمه روی سبک زندگی و تغذیه متفاوت کارکنیم؟

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !
من ٣٦ هستم .بعد ١١ سال اقدام كرديم اونم به اصرار شوهرم  شنبه زايمان دارم ولي واقعا امادگيشوووو ...

ان شالله بسلامتی زایمان کنید و همه چیز خوب پیش بره...عزیزم شما برای باردارشدن غیر از آزمایشای روتین ، آزمایش دیگه ای هم انجام دادین؟ بخاطر سنتون میپرسم

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.
من 35 ام ولی خیلی میترسم. خیلی وقتا میگم اصلا بچه نمیخام. چون هیچکس رو ندارم یعنی تنهای تنهام. اگه ش ...

منم مادرم زیاد کمکم نکرد تازه  تو بیمارستان در حال درد کشیدن هی غر میزد که این چه بیمارستانیه چرا شوهرت آوردت اینجا حالا هی میگم خودم خواستم تا آخرین لحظه زایمان پیشم بود یه ماساژ نمیتونست بده کمرمو .خلاصه اگه ماما همراه میگرفتم بهتر بود

این آزمایشیه که باید داد؟ برای آقایون چی؟ بنظرتون ماها که دیر میخواین بیاریم لازمه روی سبک زندگی و ...

اگر کسی بخواد فرضا چند سال بعد بچه بیاره بهتره همون سالای اول ازدواج تست ذخیره تخمدان بده ، چون خانومها یه تعداد تخمک مشخصی دارن...اینجوری راحتتر میتونن بدون نگرانی تصمیم بگیرن که بذارن برای چند سال دیگه بچه دار شدن رو

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.

منم ۳۲ سالمه 

امسال قراره به بچه فک کنیم (البته همسرم میگه خیلی زود ه هنوز) 

من دارم وزنم رو نرمال میکنم و کم خونی ام رو درمان میکنم تا بعدش برم چک آپ زنان

البته منم تنهام و از اینکه تو غربت تک و تنها حامله شم و زایمان کنم میترسم ( هیچ کسی موقعیت نداره بیاد کمکم)

چه ربطي داره به مادر و خواهر 

بچه بيار از اين تنهايي نجات پيدا كني حداقل تا اخر عمر تنها نموني 

منم سي سالمه و قصدشو ندارم

سه ساله ازدواج كردم 

با شوهرم خيلي اختلاف فرهنگي داريم و هر روزمون به بحث و درگيري ميگذره

خانواده خودمم تمايل ندارن من بچه دار شم

احتمالا از همسرم جدا ميشم 

از نظر روحي هم بسيار اهل خوشكذروني هستم و اهل مسيوليت به گردن گرفتن نيستم

چون اگر بچه بياد ميدونم همه زندگيمو فداش ميكنم براي همين نميخوام

2706