2733
2739

سلام امروز از یه خانم شنیدم که خواهر شوهرش خیییلی ورم داشته تو. بارداری و. بعد از زایمان بهش آمپول زدن تا ورمش زود بخوابه.

راسته واقعا؟ همچین چیزی هست؟ 

منم خیییلی ورم دارم اگه واقعا باشه منم میزنم! 

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا بینی هم کاربرد داره؟ بینی عملی ک تو بارداری ورم میکنه

امپول مخصوص داره بله

چقدر واست رویا بافتم ،واست اسم انتخاب کردم ،کلاه بافتم ولی رفتی و منو گذاشتی با کلی عذاب وجدان
2738
نه اتفاقا نمک و برنج و ماکارونی خییییییلی محدود کردم

بعد بارداری معمولا ورم میخوابه مربوط به هورموناس که تو بارداری خیلی خیلی زیاد میشه تا زایمان کنی میخوابه 

من قبل پری بینیم پف میکنه تا پری میشم پفش میخوابه 

سرنوشت بد نوشت ...
جدی برای ورم آمپول هست؟ 

واسه بارداریو نمیدونم ولی واسه بینی فک کنم اسمش کروتن باش 

چقدر واست رویا بافتم ،واست اسم انتخاب کردم ،کلاه بافتم ولی رفتی و منو گذاشتی با کلی عذاب وجدان

توروخدا نکنین مشکل درست نکنین واسه بچتون.من ک هیچی مصرف نمیکردم بجز قرص های ویتامین که دکتر داده بود انگشت بچم کج شد حالا شما سرخود میرین امپول بزنین نکنین این کارارو .خب ورم کردن ی چیزه طبیعیه منم ورم داشتم انقدری که سایز پام از ۳۸ب چهل رسیده بود.بعد زایمان کم کم درست میشه

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
توروخدا نکنین مشکل درست نکنین واسه بچتون.من ک هیچی مصرف نمیکردم بجز قرص های ویتامین که دکتر داده بود ...

انشاءالله درست میشه دست بچتون

توروخدا نکنین مشکل درست نکنین واسه بچتون.من ک هیچی مصرف نمیکردم بجز قرص های ویتامین که دکتر داده بود ...

الهی بگردم عزیزم😥نه سرخود من جرات ندارم کاری کنم! 

منم از سایز 38به 41رسیدم😑😑

🖤
2706