2726

سلام دوستان فیلمی رفتین خیلی بخندین و خوش بگذره ؟ آخرین بار تگزاس ۲ رفتم عالی بود ، میخوام با دوستم برم یکم شاد باشیم . متشکرم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم رو گوشی دیدم من ولی خیلی خوبه الان فک کنم متری شیش نیم رو پرده باشه هونم خیلی خوبه 

متری شش و نیمو دیدم خنده دار میخوام دلم گرفته

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
نمیدونم رو گوشی دیدم من ولی خیلی خوبه الان فک کنم متری شیش نیم رو پرده باشه هونم خیلی خوبه 

ژن خوک رو میشه با بچه ها نگاه کرد؟ یعنی شوخیای جنسی و مسایلی مثل تجاوز و رابطه و...توش نیست؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
والا من همشونو میبینم اکثرا اجتماعی هستن تونستی مانکن رو ببین سریالی هس ولی عالیه

من دوقسمت اول مانکن رو دیدم میخوام بدونم بقیش هم به همین منوال میگذره ،ینی مسایلی مثل تن فروشی و تحاوز و رابطه های خارج از عرف توش نیست ؟ 

اخه میخوام با بچم بشینم ببینم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اره میشه ولی به سن بچه ها نمیخوره 

چرا؟ 

والامن خیلی علاقه ندارم ولی چون پسرم خیلی دوست داره  از بیرون فیلم میگیریم ولی خیلیاشونو واقعا نمیشه خانوادگی دید

ن زیاد رحمان ۱۴۰۰ هم عالیه البته بی بچه 

اونو دیدم ،ولی واقعا نمیشه با بچه نگاش کرد 

حالا هی دوستاش تو مدرسه میگن بگیر طنزه خوبه و ...

منم اصلا نگفتم که دیدم ،دارم از زیرش هربار در میرم 

2706