2737
2734

چندروزی به خاطرمریضیش مرخصیه وخونه استراحت میکنه دیشب بهم گفت اگرمیتونی ازشوهرت ۲میلیون قرض بگیر قسط هام بریزم بعدابرمیگردونم قبلنم گرفته ..‌...ولی من روم نمیشه به شوهرم بگم چون داداشم واسه فوت یکی ازنزدیکای شوهرم حتی زنگ نزدتسلیت بگه واینکه همین داداشم واسه جهیزیم حاضرنشد۵۰۰ هزارتومن کمکم کنه چیکارکنم به نطرتون

من بودم طلاهامو میفروختم میدادم ب داداشم. 

کمک نکرده برا جهیزیت شاید. دستش خالی بود

برا داداش دیگه حسابگری نکنین 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه خوش حسابه بگیر

اگه بدحساب نگیر که اخرش قطع رابطس

بگو میگه خیلی دستم خالیه چک پاس کردم کاش هفته  قبل میگفت

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ی چی کمتر از پول خودت  اگه داری بهش بده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من بودم طلاهامو میفروختم میدادم ب داداشم.  کمک نکرده برا جهیزیت شاید. دستش خالی بود برا دا ...

طلاهام بدون اطلاع شوهرم نمیتونم بفروشم به اندازه ۵۰۰ تومن داشت درحالیکه میدیدواقعا بی پول بودم واسه جهیزیم ولی کلا یه سکه ۱۰۰ تومنی بهم دادن

چرا باید داداشت واسه جهیزیت کمک می‌کرد؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706