2726

سلام من اصلا از کیت سر در نمیارم امروز روز ۱۵ پریم هست کیت گذاشتم ماهه پیش ۱۵ شهریور شدم این ماه هم ۱۵ مهر اینم عکس کیتم هست نمیدونم تخمک گذاری کردم یا نه

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

اره کیتت مثبته. تخمکگذاری شروع شده

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره کیتت مثبته. تخمکگذاری شروع شده

یعنی تخمک گذاری کردم یا نه؟ شرمنده من اصلا از اینا سر در نمیارم

کاری بااین ندارم اما احتمالا بله تخمک گذاریت انجام شده چون یه هفته بعدازاتمام پریودتخمک گذاریه البته من مجردم ونمیدونم این چجوریه دقیقا!!!

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

منفی هست عزیزم 

این یعنی یا دور شدی از تخمک گذاری یا داری نزدیک میشی 

ولی کلا چرته کیت 

من کلی پول کیت میدادم هر ماه اما ماهی که استفاده نکردم باردار شدم 

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
یعنی تخمک گذاری کردم یا نه؟ شرمنده من اصلا از اینا سر در نمیارم

عزیز جان این کیتت رو کی زدی؟ اگه واسه امروز یا دیروزه الان تو دوره تخمکگذاریته اگه نینی میخوای برو اقدام. دشمنت شرمنده

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
منفی هست عزیزم  این یعنی یا دور شدی از تخمک گذاری یا داری نزدیک میشی  ولی کلا چرته کیت&n ...

منم الان یکی گرفتم ببینم چی نشون میده امروز ۱۵ پریودمه

عزیز جان این کیتت رو کی زدی؟ اگه واسه امروز یا دیروزه الان تو دوره تخمکگذاریته اگه نینی میخوای برو ا ...

فدات شم‌ همین یه ربع پیش زدم

2706