2726
عنوان

بیاین راجع به طلاق من نظربدین؟

269 بازدید | 43 پست

شوهرم اعتیادداره یک ماهه پدرم فوت کرده قبلا به خاطرمریضی پدرم مراعات میکردم الان به سرم زده طلاق بگیرم .بیام پیش مادرم ادامه تحصیل بدم برای تربیت معلم چون درسمم خیلی خوبه .نزدیک۵۰میلیون مهریه ام هست که وضعشون خوبه میدونم میدن همون موقع.یه زمین۵۰میلیونیم به اسممه.۵۰میلیونم طلادارم که عمرابهش بدم .به نظرتون طلاقمو بگیرم..همه راهیم رفتم یک سال نیمه اماانگارنمیتونه ترک کنه اینبارگفتم طلاقمو میگیرم ..بعضیا میگن طلاق بگیری دیگه نمیتونی ازدواج کنی واینا...حرفشون درسته ایا ؟یانه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب ازدواج دوم فکر نکن حالاها. دیگه چه اخلاقای بدی داره؟ اعتیاد به چی داره؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
هرویین..اخلاق بد که یکم عصبیه وتند

ببین میتونه ترک کنه یا نه

آخه عزیزم زندگی بعد از طلاق سخته خیلی حتی پیرمرده 60سالم پیشنهاد میده بهت پدرت هم متاسفانه فوت کرده

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2706