2733
2734

خیر سرمون عقدیم پس چرا مثل بقیه نیستیم شوهرم خیلی یوبسه نه بوس درست حسابی نه پیام عاشقونه قشنگی نه بیرون درست حسابی که مثل بقیه بزنیم سرو کله هم شوخی کنیم نگین دوستت نداره اتفاقا داره امارشو از خانوادش گرفتم فهمیدم کلا اخلاقش این مدلیه خب منم جوونم دلم میخواد مثلا یهو بی هوا منو ببوسه یا پیام بده خانومم عاشقتم مگه پیرم ای بابا بقیه رو میبینم چقدر درکنارهم عاشقن منم حسرت به دل میمونم اعتراضم میکنن میگه اونا گش..ادن من کارم مهمه دارم تلاشمو میکنم کارمو وسعت بدم  خب هرچی جای خودش خوش گذرونی با زنم جای خودش

بخدا انقدر من پر شرو و شور بودم انقدر خنده رو بودم مدام بهش پیام عاشقونه میدم یا بوسش میکنم بلکه یاد بگیره جوری شده  خودمم مثل یه تیکه یخ شدم بخدا گاهی حس میکنم چهل ساله زندگی کردیم و از اون شیرینی های روزای اول خبر نیست با این مرد چکارکنم ؟

هم عاشقشم هم دوست دارم زندکیمون عاشقانه شه

ینی بریم سر خونه زندگیمون درست میشه؟

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی از مردا همینجوری هستن. باید انقدری خودتو لوس کنی ک کم کم یخش آب بشه

جوری شده دیگه رمق ندارم خودمو لوس کنم مثلا براش لوس حرف میزنم میزدم میرقصیدم عکس العمل خاصی نشون میداد دیگه خودمم یادم رفته چکار باید کنم

2738
حالا شما نمیخواد یخ کنی بعضی مردا خودشون این مدلی نیستن ولی وقتی زنشون شیطونی میکنه خیلی خوششون میا ...

بخدا باورت میشه شیطونی کردن یادم رفته ؟ چکارا باید کنم تا خوشش بیاد؟

چه ربطی داره که اونا گشادن؟

دیگه وقتی پیش زنشه که کار نداره! کار بد خودشو با توهین به بقیه توجیه میکنه؟

اگه خجالتی بود میگفتم به مرور زمان درست میشه ولی وقتی اخلاقش همینه و ظاهرا کار براش از هرچیزی مهم تره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خیلی از مردا اینجورین،  بلد نیستن محبت کردنو.  فقط با عملشون نشون میدن،  شما کار خوتو بکن وگرنه زندگیتون خیلی سرد میشه،  در طول روز بهش پیام بده حتی اگه جواب  نداد.  وقتایی هم که بیکاره خودت پیشنهاد بده جایی برین،  یا برنامه بچین دوتایی یکاری بکنین از این حالت دربیاین

ای بابا خب اینطور زندگیمون بی روج و سرد میشه که😔

اگ مشکلت یبوستشه آلو بزا نم بکشه بده بخوره

ابروشم جایی نبر

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
2706