2726
منم همینطور جدیدا خیلی عصبی میشم  شوهرم امروز به روم آورد دیگه  گفت خیلی داد میزنی و عص ...

خیلی بده بابا منم امروز شوهرم گفت تو عشق منی؟داد زدم گفتم نهههههه 🤕 طفلی جا خورد هرکار کردم یه جور جمعش کنم نشد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چمون شده؟

نمیدونم من که بعد ازدواج اینجور شدم تقریبا سه چهاررپز قبل پریود یه هفته دوره و سه چهارروز بعدش اینجثریم تو دلم به همهههههه فحش میدم 

نمیدونم چیکار کنم 🤭 تا حالا گل گاو زبون نخوردم‌ولی میگم بگیرم بخورم ببینم چی میشه

آره خوبه تصمیم بگیری الان که اگه چیزی لازم باشه سر راه بگیری مثلا مرغ و سیب زمینی و ذرت توی فر هم خو ...

وای این خیلی خوشمزه میشه ولی دوست دارم با مرغ تازه بزارم نه یخی

خیلی بده بابا منم امروز شوهرم گفت تو عشق منی؟داد زدم گفتم نهههههه 🤕 طفلی جا خورد هرکار کردم یه جور ...

من دوروز خودمو کنترل کردم امروز سر یه چیز جزیی چنان شوهرم رو جر و واجر کردم هنوز تیکه هاش رو هواست حالا شب هم برم خونه مطمئنم جرتر میدم خدا رحم کنه همه دعا کنید اعصابم بیاد سرجاش

بچه غذای بدون گوشت پیشنهاد بدید😂

یه پیاز بزرگ و ریز خرد کن سرخ کن یه حبه سیر هم بهش بزن کمی نمک و فلفل و زردچوبه بهش بزن بعد ۴ ۵ تا گوجه درشت و رنده کن بریز توش وقتی که گوجه ها کمی آبش تبخیر شد ۱قاشق پنیر فتا صبحانه بهش بزن بعد  پاستا پنه پخته شده رو بهش اضافه کن در آخر موقع سرو هم کمی جعفری ریز شده یا ریحون بریز روش و نوش جان کن

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
وای این خیلی خوشمزه میشه ولی دوست دارم با مرغ تازه بزارم نه یخی

آره خب همه چی تازش بهتره   
اسپاگتی با سس گوجه (گوجه پوره شده با پیاز و سیر و فلفل تند) + گوشت قلقلی + یکم پنیر پارمزان روش
پیشنهاد منه، شاید هم امشب خودم همین رو درست کنم   

منم سرکارم

بعدازظهر قراره بیان رادیاتورارو درست کنن و خونم رو هواست

پس باید برم کارای خونرو بکنم غذا بی غذا

کالباس داریم همون عالیه

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2706