2737
2734
عنوان

سونوی هشت هفتگی عکسشو ببین

420 بازدید | 37 پست

سلام امروز سونو دادم هشت هفته و سه روزم بود

ضربانش ۱۶۹

جنسیت برام فرق. نداره ولی فضولیم گرفته نظرتونو. بدونم اگه تجربه ای دارید

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با استفاده از قانون رمزی جنین طرف چپ رحم راست عکسه دخمله

البته سنو هجده تا بیست هفته فقط درست نشون میده بقیش حدس و گمانه خانومای سرکوچس😁😁😁

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2738

دختره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
با استفاده از قانون رمزی جنین طرف چپ رحم راست عکسه دخمله البته سنو هجده تا بیست هفته فقط درست نشون ...

من ۱۶ هفته و۲ روز سونو دادم گفت قطعا پسره والا

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
برا ما ک هرکی صدوشصت بوده دخترشده😊

اره دختر ضربانش تو این محدودس

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
با استفاده از قانون رمزی جنین طرف چپ رحم راست عکسه دخمله البته سنو هجده تا بیست هفته فقط درست نشون ...

من رفته بودم سونو دکتر دستگاهشو گذاشته بود فقط طرف راستم بعدم خودم احساس میکنم طرف راستم مثه یه سنگ کوچولو سفت شده و تیر میکشه ، بر این اساس نی نی من چیه ؟ از فضولی دارم میمیرم

من ۱۶ هفته و۲ روز سونو دادم گفت قطعا پسره والا

چهارده هفته هم میگن ولی قطعیت دستگاه های ایران مشخص نیست ولی هجده هفتگی تا بیست هفتگی الت تناسلی ب حدی رشد کرده ک اشتباه گرفته نمیشه

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706