عنوان

جدا شدیم😞

1802 بازدید | 191 پست

از یکی دو روز پیش یه کوچولو بحث داشتیم با نامزدم

دیشب بهم گفت باید در مورد رابطمون فکر کنه که ببینه میتونه ادامه بده یا نه😞😞 

گفت بهم پیام ندیم تا خودش بعد از اینکه فکراشو کرد پیام بده😞😞😞

چیکار کنم بنظرتون؟؟؟؟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

اگه پیام داد گفت ادامه بدیم چی بگم که به خودشم مغرور نشه؟؟؟😟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طاقت داری ادامه ندی؟😔😔

نه😞😞😞 

عزیزم اخه این چه جور مشورت خاستنه

مگه ما میدونیم شرایطتتون چی بوده

مگه میدونیم اخلاقاتون بهم میخوره یا نه

مگه ما میدونیم سر چی بحث داشتین

رو هوا مشورت بدیم😑

خودت رو دوست داشته باش❤
مگه اون تعیین تکلیف میکنه پس حق تو چی.به بین خودت چی می خوای از رابطتت

بعضی وقتا بداخلاق بازی در میارع ولی دوسش دارم😟

نه😞😞😞 

عشقم الان دو‌هفته است ک باباش فوت شده نه زنگ میزنه ن پیام میگه حوصله خودمم ندارم

من دارم دق میکنم طاقت ندارم نباشه واسه همین عنوان دیدم جدایی اومدم ببینم فقط منم ک طاقت ندارم یا نه😔😔😔

بچه ها وقتی گفت باید فکر کنم بعد پیام میدم بهش گفتم من جنس نیستم که بری دوراتو بزنی بگردی

بنظرتون بد گفتم؟؟؟

2706