2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در کنارش کاسنی هم بخور جوش رو از بین میبره واینکه جوش صورت خودش کلا یه داستان دیگه ای  باز بس ...

میشه منم بگی مزاجم چیه؟فقط میخوام اینو بدونم

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
2731
چرا هنوز یکاری رو انجام نداده میگی من سیر نمیشم حتی فکر آدم روی جسم آدم تاثیر میذاره شما امتحان کن ...

عزیزم دکتر طب سنتی به من گفته بادوم و خرما و اب سرد رو قاطی کنم و جرعه جرعه بخورم و اینکه قبل شام قطره لاویگل با اب گرم بخورم ... اینا تاثیر دارن؟

2738
۱۷۰ ۶۰

با ۱۷۰ ۶۰ که خوبه ۵ کیلو کم داری منم ۱۷۰ وزن ۵۰ بود چاقم نمیشدم یه سال رفتم طب سنتی نه برا چاقی برا چیز ویگه ولی داروهاش باعث شد چاق شم الان ۶۵ وزنت خوبه اندازست به نظرم بیشتر نکن

عزیزم من دکتر طب سنتی گفته مزاجم گرم و حشکه من چطور باید چاق شم

ببخشید یه سوال داشتم اگه دوست داشتی ج بده شما بعد زایمان بدنتون ترک خورد میخوام بدونم صفراوی ها مستعد ترک بعد حاملگی هستن

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
با ۱۷۰ ۶۰ که خوبه ۵ کیلو کم داری منم ۱۷۰ وزن ۵۰ بود چاقم نمیشدم یه سال رفتم طب سنتی نه برا چاقی برا ...

چی دادن بهتون؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
چی دادن بهتون؟

میگم برا چاقی نرفتم ولی دارو هایی که خوردم روزی دو لیوان عرق رازیانه میخوردم با نبات یا عسل سینه هامم یه کم بزرگ شد بعد یه سری شربت که همه گرم بود بعد دوسین سیاه دونه و عسله دیگه به سری دیگه داروی گیاهی دم کردنی 

2706