2737
2734

من رفتم مجلسی زیارت عاشورا صاحبخانه توی یه ظرفی مهرهای خیلی کوچیک پخش میکردن واسه سجده منم فکر کردم حلواست😁گذاشتم دهنم بعد فهمیدم که ای بابا مهره سریع از دهنم در اوردم😁😁😁

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

‏با استفاده درست و به موقع از "به من چه"،

خودتون رو در مقابل شنیدن "به تو چه" بیمه کنید👍😂

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

از بزرگ ترين خالى بندى هاى خانوما :

1_٥دقيقه ديگه حاضرم

2_به كسى نميگم

3_خوش بگذره

😂😂😂😂

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
رفته بودم مغازه خرید کردم ،اومدم مرسی یا ممنون رو بگم قاطی شد گفتم میمون،خداروشکر یواش گفتم نشنید فک ...

خیلی خوب بود

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

من شوهرم چندروزه رفته جای دیگه کارکنه بعدتصویری زنگ زده بودحرف میزدیم حالامن میگم دلت برام تنگ نشده اونم جواب نمیده یاسرشوهی تکون میده ومن هی بلندترمیگم دلت برام تنگ نشده منکه خیلی دلم تنگ شده واون دوباره جواب نمیده دیگه برای باراخردستشواوردبالا  دساش کثیف بودیعنی ک پیشم ادم هست بس کن دیگه ومنم کلی ضایع شدم البته اونم هندزفری نذاشته بودوصداداشته پخش میشده

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  

تو سریال دختره به شوهرش گفت حاملم پسره میگه ندیدی وضعمونو الان وقتش بود اخه تو این بی پولی؟

انگار زنه از راه گرده افشانی بچه دار شده😂😂😂

من رفتم مجلسی زیارت عاشورا صاحبخانه توی یه ظرفی مهرهای خیلی کوچیک پخش میکردن واسه سجده منم فکر کردم ...

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

منم از کسی شنیدم که میگفت شوهرش رفته بوده حمام.. بعد پدر زن و مادر زنش اومدن خونشون بعد اقاهه نمیدونسته خواسته با زنش شوخی کنه از حمام در میاد میپره  وسط حال لای حوله رو باز میکنه میگه گودااااااا...بعد میبینه مهمون نشسته.... بعد چند وقت پدر زنش یه جای دیگه میبینش میزنه پشتش میگه چطوری بروسلی😜😜😜

منم از کسی شنیدم که میگفت شوهرش رفته بوده حمام.. بعد پدر زن و مادر زنش اومدن خونشون بعد اقاهه نمیدون ...

😂😂😂😂😂

2706