2726

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قشنگه واسه من نیست البته

یه سوتی  دادم همین امرررروووووز داغ داغ تازه از فر درومده😂😂😂امروز پریود شدم بعد رفته بودم دستشویی داشتم با دستمال خودمو خشک میکردم با دهنمم بسته ی نوار بهداشتیو نگه داشته بودمیهو گوشیم زنگ خورد داداشم گوشیو جواب دادو اومد دم دستشویی و گفت بیا بیرون دیگه، خاله زنگ زده  کارت دارهمنم با دهنم گفتم هوووومیعنی الان میام😐🤔🤦🏼‍♀️😩اونم گذاشت  رفتخلاصه اومدم بیرون و زنگ زدم به خاله امگفتم:سلام خاله جون  ببخشید  دستشویی بودم دهنم پر بود😐😐😐😐خاله ام انقدر خندیددیگه جون نداشت حرف بزنه قطع کرد از این ورم خونوادم کلی مسخرم کردن😒😒با خودشون فکر کردن تو دستشویی دارم چی میخورم 😂🤦🏼‍♀️😑 ‌‌‌‌‌‌ ‌‌.@Goofs20

یه صلوات واسم میفرستی❤؟
2728

من احساس میکنم سه چهار ساله از ته دل نخندیدم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

منم اربعین مامانم قربونی داشت زنگ زدم بگم نذرت قبول هول شدم گفتم مامان زنگ زدم تبریک بگم قربونیتو تا شب ب حرفم فک میکردم خنده نداشت فقط کنفی داشت برام گوشیش بلنگو بود همه فهمیدن😮

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

‏برای اولین بار که سوار هواپیما شدم با یه حالت مظلومانه رفتم به مهماندار گفتم ببخشید هواپیما مطمئنه؟ گفت نه, روزی دو بار سقوط میکنیم و میمیریم

خب اعصاب ندارید این شغل رو انتخاب نکنی😐😂

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

رفته بودم مغازه خرید کردم ،اومدم مرسی یا ممنون رو بگم قاطی شد گفتم میمون،خداروشکر یواش گفتم نشنید فکرکنم

دوستای مهربونم لطف کنید برای سلامتی کامل مادرم یه صلوات بفرستین،خدایا هممونو عاقبت به خیر کن

واسه خودم آبرو ببر بود اما بچه های کلاس میخندیدن 🙈😁یعنی تا عمر دارم با خجالت نگاشون میکنما 

سر کلاس از استاد اومدم سوال بپرسم جای موجودات زنده گفتم ج. ن ده 

وای خدایااا 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2706