2703
2553
عنوان

جمع خانمهای با کلاس ولاکچری💇💅👸👰👄

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نماز با لاك؟

شايد اين خانوم پاك ميكنن لاكشون و ولي چ اشكالي داره؟ من بدون روسري هم نماز خوندم گاهي هميشه نميخونم اما وقتايي ك دلم يهويي خدارو ميخواد هرجوري باشم ميخونم

ما براي وصل كردنامديم 😘

عزیزم کارهاییکه گفتم خیلی اسون ودم دسته هرکسی میتونه انجامش بده😁

اول که شرایط مالیش رو ندارم برم لباس اینا بخرم بعد یه جایی هستم که هیچکدوم از این کلاسا رو برم 

افسوس از زمانی که بی دینی نماد روشنفکری باشد😔😔😔
2714

پس شما اصلا خونه دار نیستید  من صبح بلند میشم چای میزارم نماز بچه ها میبرم مدرسه  میرم خرید میام خونه غذا درست میکنم وسطش اهنگ گوش میدم  تمیز کاری خیلی وسواسیم میرم بچه ها رو میارم غذا میدم ببینم کی مشق نوشته کی چیکار کرده به فکر لقمه فردا به فکر شام  ساعت ۷ شام میدم جمع میکنم نهار شوهرم و کنار میزارم تر تمیز فیلم خواب

اول که شرایط مالیش رو ندارم برم لباس اینا بخرم بعد یه جایی هستم که هیچکدوم از این کلاسا رو برم 

من شاید دوتا لباس با یه شلوار ویه دونه شال گرفتم زیاد ولخرجی نکردم.من این کلاسها رو تو چهار سال رفتم گلم یهو انجام ندادمشون

پس شما اصلا خونه دار نیستید  من صبح بلند میشم چای میزارم نماز بچه ها میبرم مدرسه  میرم خری ...

منم تمام کارهای شمارو انجام میدم ولی با این تفاوت که یچه ندارم فعلا

من همه این کارارو میکنم-میشه نرم کندده  تو کیفمه میزنمه-شبا حتما مسواک خمیردندون کرم نرم کننده و دور چشم میزنم-دستم تو جیب خودمه-پس انداز دارم-بیلدینگ کردم-بینیمو عمل کردم-مزه کاشتم-لاک اکثر اوقات دارم-چندتا ساعت مارک دارم-اودکلن همیشه میزنم-با تور مسافرت مجردی میرم-اولاش نامزدم نمیذاشت خیلیاشو بکنم ولی بهش قبولوندم که دوس دارم و الان میبینه چقد بهتر از قبل شدم خودش پیشنهاد میده-

اسی چ جوری لباساتو ست کردی با ذکر نام رنگ ومدل توضیح دهید۵ /۱ نمره😀

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2706