2726

چه کارهایی میکنید تا شخصیت وکلاس کاریتون رو حفظ کنید و 😉

1-من خودم اول از همه رو اعتماد به نفسم کار کردم 

2-ونقاط مثبت چهره و اندام و تحصیلات وهنرهام رو در نظر گرفتم و دیدم نقاط مثبت زیادی دارم وکمکم از خودم واندامم وچهرم وهنرهام خوشم اومد

4-بعد اون که ازخودم احساس رضایت کردم خودم رو همونحور که بودم قبول کردم وخودم رو دوست داشتم واحساس میکردم از همه بهترم وکسی به پای من نمیرسه.حتی جنیفر لوپز یا کتی پریا.یعنی در این حد اعتماد به نفسم رفته بود بالا

5-اومدم لباس خوبام رو نگه داشتم واون زشت کهنه هارو انداختم دور .ورفتم یکی دو دست خوشگلش رو خریدم ولباسهام رو ست کردم اینطوری هرجا میرفتم مرتب بودم

6-همیشه جوراب میپوشیدم وناخنهای پام رو میگرفتم که جورابم رو سوراخ نکنه ولی ناخنهای دستم رو بلند کردم وسوهان کشیدم ویه لاک خوشرنگ زدم با یه انگشتر ودستبند تا زیبا به نظر برسه

7-رفتم اصلاح صورت وابرو وموهام رو کوتاه کردم خیلی عوض شدم وابروهامم رنگ کردم ولوازم ارایش خریدم یه رژ ویه ریمل وسایه ابرو خیلی چهرم مرتب شده بود واحساس خوبی داشتم

8-یه دندونم رو کشیدم ویه دندون دیگم رو کاشتم بازم حس خوبی داشتم 

9-همیشه به زیر بغلم مام میزدم تا بوی عرق ندم بعد حمام میزدم.به دستهام کرم مرطوب کننده میزنم به دست وکف پام.به صورتم گاهی پوست خیار میمالم گاهی ماست باصدر میزارم.گاهی گلاب به صورتم میزنم واینها باعث شده پوستم بهتر از قبل بشع

10-از تیز بر برای شیو بدنم استفاده میکنم چون کمکم موها رو نازکتر وکم رنگ تر میکنه ودیرتر در میادیا همون نوره

11-روزی یک ساعت پیاده روی میکنم یا گاهی با این اهنگ ورزشیا میرقصم .خیلی خوبه 

12-سعی میکنم همه چیز بخورم .ولی کم .مثلا برنج پنج قاشق نون یه کف دست روغن یه قاشق کوچیک یعنی غذاهام کم رو غنه .بیشتر سبزیجات ومیوه میخورم وگاهی وقتها دلم بخواد تنقلات هم میخورم ولی کم وگاهی چای و دارچین هم میخورم تا بدنم رو گرم نگه دارم.

13-گیتار یاد گرفتم 

14-دارم مدرک زبانم رو میگیرم

15-گواهی نامه گرفتم 

16-گاهی با دوستام تفریح و گردش میریم باهم استخر میریم واین خیلی تو روحیه تاثیر مثبت میزاره

17-نمازهام رو به موقع میخونم .قران میخونم .صلوات میفرستم .ماه رمضان روزه هام رو میگیرم حتی پنج روز پیشواز هم میرم بنا به دلایلی .وسعی میکنم دل کسی رو نشکونم .واین کارها حال منو خوب میکنه وحس میکنم خیلی لاکچریم.

18-پس اندازهم میکنموهنرهای زنانه وخانمانه هم انجام میدم .مثل خیاطی بافتنی اشپزی دسر کیک 

ب نظرم باکلاس بودن باید تو خون طرف باشه یه سریا اداشو درمیارن

خدایی یه چیز میگم نریزید سرم ترورمم نکنید

من همسرم دیشب میگفت اگه خارج بودی بازیگر میشدی بخاطر هیکلم میگفت موهاتم بلوند بود مثل خارجیا میشدی

حالا الان همه میگن عکس😂

Are you lost baby girl?

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

افرین عزیزم. منم کارایی ک تو گفتی رو انجام میدم الا لباس هام منم باید همین کارو کنم. 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
ب نظرم باکلاس بودن باید تو خون طرف باشه یه سریا اداشو درمیارن خدایی یه چیز میگم نریزید سرم ترورمم ن ...

عکسسس پلیززز😁😁

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
2706