2726

نه من خیلی شنیدم شرایطش چه جوری هست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بيمه ايرانم

از ماهي ٥٠ شروع كردم

خوب و بد بودنش رو نميدونم! از بس بقيه منتم كردن! رفتم انجامش دادم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
من بيمه ايرانم از ماهي ٥٠ شروع كردم خوب و بد بودنش رو نميدونم! از بس بقيه منتم كردن! رفتم انجامش د ...

من رفتم دفتر پیشخوان کاری داشتم.تبلیغاتیا بیمه اغفالم کردن😐😐

الان هزینه کف دویست تومنه. ۲۰۰ گرفتن گفتن پشیمون شدی پس ات میدیم

موندم چه کنم

نه من خیلی شنیدم شرایطش چه جوری هست

اولش اینه ماهی دویست بدی

گفت وام میدن

سود بیست درصدم میدن و ی عالمه چیزای دیگه..

راستش من خیلی شنیده بودم در موردش.فقط ی چیزی گفت ک اغفال شدم.اینکه بعدها ب بچه ها میرسه.ینی در صورت فوت‌من ب دخترام تا زمانی ک‌مجردن‌حقوق میدن.خب رگ خواب منم همین بود🙃🙃

بستگی ب پولی ک‌میدی داره دیگه!! تعداد سالش هم مهمه

بیمه زنان خانه دار تأمین اجتماعی فقط 150 میدی.. یعنی یک پنجم بیمه آزاد.. حقوقشم میشه یک پنجم.. اگه بخوای بیشتر بدی که به نظرم نمیصرفه.. 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
بیمه زنان خانه دار تأمین اجتماعی فقط 150 میدی.. یعنی یک پنجم بیمه آزاد.. حقوقشم میشه یک پنجم.. اگه ب ...

اینی ک منو بیمه کرد بیمه ایران بود

پایه حقوقش ۱۲۵۰ بود..ولی خب پونزده سال دیگه این پول ارزشی نداره!!

گفت میتونی زیادش کنی

نمیدوتم والا..منم باید تصمیم م رو بگیرم ک میخوام یا نه ولی چون زیاد فراگیر نیست کسی اطلاعاتی نداره زیاد

اینی ک منو بیمه کرد بیمه ایران بود پایه حقوقش ۱۲۵۰ بود..ولی خب پونزده سال دیگه این پول ارزشی نداره! ...

البته 15 سال دیگه خب بالاتر میره دیگه..همین 1250 نمیمونه.. ولی من مهم‌ترین دلیلم برای اینکه بیمه نشدم اینه که میگم اگه وسطش بمیرم چی

پولی که تا اون موقع دادم میسوزه😁

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
دور از جونت😅😅 میرسه ب بچه یا مادر پدرتون

برو بورس بهتره از بیمه است.عرضه اولیه از همین ماه هر ماه بهت سود میده.تو نشستی فکر 30 سال بعد هستی

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
برو بورس بهتره از بیمه است.عرضه اولیه از همین ماه هر ماه بهت سود میده.تو نشستی فکر 30 سال بعد هستی

وات؟؟

بیمه چی؟؟؟

میگم سجام رو گرفتم تایید شده کد بورسی امم گزفتم

ولی نمیدونم چطور خرید سهام رو شروع کنم.

هرچی ام دنبال اموزش تصویری یا یه نرم افزار میگردم پیدا نمیکنم!!

اها..اومدی اینجا؟؟

رفته بودم واسه همین سجام..یارو تو پیشخوان دولت اغفالم کرد

پشیمون شدم..حساب کتاب کردم دیدم دوزار نمیارزه..ولی خب پولمو هنوز ندادن.منتظرن اون روی ریختم رو ببینن😐😐

2706