2737
2734
عنوان

با دوست دختر سابق همسرتون چطوری رفتار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از ذهن و قلبم دور ميكنم و ميگم خدايا خودم و به تو ميسپارم و كاري كن متعادل و معمولي باشم 

ادما انرژي همو ميگيرن 

اگه درونت حرص بخوري ولي بخواي اروم نشون بدي خودت و 

يا اين خانومايي كه الكي با حرف و خنده و ادا ميخوان خودشون و خوشبخت يشون ثابت كنن 

خيلي چيپ اين رفتارا 

بنظرم دل و ذهنت و با خدا اروم كن و بگو خدايا انشاء الله كه ديگه نبينمش و اينو ميسپارم بخودت 

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2738
از ذهن و قلبم دور ميكنم و ميگم خدايا خودم و به تو ميسپارم و كاري كن متعادل و معمولي باشم  ادما ...

وقتی آشناست همیشه میبینی

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
خودتو با اون مقایسه نمیکنی؟

مقایسه؟

نه

ایشون دوست همسرم بوده

همسرم رو برای ازدواج با من آماده کرده

حتما همسرم خیلی چیزا و خیلی رفتار مناسب با خانم رو با مراوده با ایشون یاد گرفته

منم جایگاهم جداست

من همسرشون هستم

😁
وقتی آشناست همیشه میبینی

از خدا كمك بگير 

خواستتو به خدا بگو 

ديدي هم بازم از خدا كمك بگير 

بش فكر نكن 

از خدا كمك بكير يود و نبودش برات مهم نباش

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))

این با نصف فامیل بوده

یبار خواهرشرم دوست دختر سابق شوهرمو دعوت کرد بیاد دم در منم رفتم تو راهرو سر صدا کردم دختر جیندا کیه اومده اینجا غلط کرده هرکی دعوت کرده 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706