1464
1411

نداشته اگه داشت جرش میدادم😂😂😂 شوهرمو

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

با ساتور و چاقو

والا

شوخی نداریم که  

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید بتونیم خونه بخریم؟ ممنونتون میشم... تیکر مدت زمانی که وقت داریم تا خونه بخریم...
1432

خیلیی عادیی 

کلا ادم حسابش نمیکنم ک بخام رفتار خاصی باهاش داشته باشم 

اتفاقا اقوامم هست😂😂😂

ولی اصلا حس خاصی نسبت بهش ندارم 

برام مهم نیست 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

قرارنیست ببینمش

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           

وقتی شوهرم بلاکش کرده آخه چرا باید جور خاصی رفتار کنم عادی برخورد میکنم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1474
وا مگه میشه بی دلیل جرش بدی

شوهرتو اره دیگه

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1457