2733
2739

برای ترک وشقاق سینه تو شیردهی 

از شیرخودت همین الان بدوش بزن نوک سینه ات 

خوب میشه

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استفاده کردم  مگه مشکلی داره؟؟

شیردهی ام داشتی؟ دو ماهه درگیر این عفونت ام..خوب نمیشه 

میخام اگه برای دخترم ک سه ماهشه ضرر نداشته باشه استفاده کنم خسته شدم بس رفتم دکتر . فلوکونازول مصرف کردم و ب برفک دهان دخترم نیستاتین زدم..ولی درد سینم خوب نشده

2731
2738
آره دخترم ۱۷ ماهشه شیر میخوره

کاری پیش اومده باید برم

ممنون میشم بگی چند روز و هرچندساعت مصرف کردی؟ و اینکه زود اثر می کنه؟

قبل شیردهی ام با صابون سینمو بشورم کافیه

اومدم پیامتو می خونم .. مرسی 

میشه بگی روزی چندبار و چند روز استفاده کردی؟

در کنارش چای پونه و سیر رو حالا پختشو یا رنده تو ماست یه کم بخور ولی چای پونه عالیه ضدقارچه  یه چیز دیگه یادم اومد انجام بدی کرمم نمیخواد بزنی در طول روزهرچن بار که تونستی با دمنوش بابونه نوک سینتو بشور یابا پنبه بزار بمونه روسینت سوتین نخی هم بپوش وزود به زود عوض کن نزار خیس بمونه تو تنت 

کاری پیش اومده باید برم ممنون میشم بگی چند روز و هرچندساعت مصرف کردی؟ و اینکه زود اثر می کنه؟ قبل ...

صابون نزن بجاش همون دمنوش سرکه طبیعی هم داشته باشی اونم خوبه زردچوبه هم زد قارچه جوش شیرین هم عالیه بهتررررررینش بابونه بخدا اینارو تئوری نمیگم خودم تجربش کردما

صابون نزن بجاش همون دمنوش سرکه طبیعی هم داشته باشی اونم خوبه زردچوبه هم زد قارچه جوش شیرین هم عالیه ...

مرسی واقعا لطف کردی جواب دادی خیلی درعذابم همین الانم ک دارم بچموشیرمیدم از سینه راستم ک دردش کمتره بااینکه شیرش درحدخشکه..اون سینم دردش غیرقابل تحمله ..ازعصرسرکه سفیدزدم..نیستاتین می زدمک اونم قط کردم..حتماپونه و بابونه رو انجام میدم البته اگهبرای بچه ضررنداشته باشه..امیدوارم خوب بشه..وگرنه مجبورم کلوتریمازولم امتحان کنم..سینه چپم میسوزه 😢

مرسی واقعا لطف کردی جواب دادی خیلی درعذابم همین الانم ک دارم بچموشیرمیدم از سینه راستم ک دردش کمتره ...

چای پونه رو باید بخوری بابونه رو باید بزنی به سینه ات منم سه ماه تمام دردکشیدم میدونم چی میگی بعد کرمم میتونی بزنی مشکلی نداره فقط دیگه باید پاکش کنی برا شیردادن 

مرسی واقعا لطف کردی جواب دادی خیلی درعذابم همین الانم ک دارم بچموشیرمیدم از سینه راستم ک دردش کمتره ...

سلام دوست عزیز ببخشید من هم سینه ام عفونت قارچی کرده شما چطور از شرش خلاص شدین؟ نیستات و کلوتیرمازول هم استفاده کردم خوب نشد

سلام دوست عزیز ببخشید من هم سینه ام عفونت قارچی کرده شما چطور از شرش خلاص شدین؟ نیستات و کلوتیرمازول ...

خانمی فقط و فقط رعایت بهداشت مهمه،همین چندوقت پیش جایی خوندم یکی همینوگفته بود که فقط بهداشت رعایت بشه ،چندروزامتحان کن هرروز برو حموم،از لیفی که برای شستن بالاتنه استفاده می کنی برای پایین تنه استفاده نکن،اگه شیرخشک میدی حتمابعدهراستفاده شیشه بچه  بشورش)من بااسکاچ و مایع ظرفشویی می شستم)،نه اگه شیرخودتو میدی فقط بهداشت شخصی ،،من سینموجوش شیرین زدم البته نه مستقیم داخل اب حل کرده و نوک سینه چنددقیقه داخلش،البته قبل شیردادن بایدخوب شستم،ولی خانمی اینومن توصیه نمی کنم برای من خوب بود ولی من هیچ اطلاعی ازضرروزیانش برای نوزادندارم وشایدخطرداشته باشه

2706