2410
2553

خونه ما یک خونه قدیمیه با دوتا اتاقه تو در تو عه  که یکیش به عنوانه پذیرایی و یکیشم اشپزخونه استفاده میشه  حالا میخایم پرده هاشو عوض کنیم چی بزنیم به روز باشه 

این پرده پذیراییه که قصده تعویض نداریم 

اینم پنجره کناره این پردست که میخایم براش پرده بخریم ولی نمیدونم چه نوع پرده ای خوبه

ببخشید نور خورد تاریک شد

بنظرتون زبرا خوبه برای این پنجره با توجه به پرده کناریش

و این ک بین دوتا اتاق در نداره مادرم میخاد پرده بزنه چی خوبه برای اینجا

راهنمایی کنید بعدظهر میریم خرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پرده ساده ساده با رنگ شاد مثلا زرد همش رو بزنید

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2456

بهترین انتخاب یه حریر ساده که به رنگ زمینه اون یکی پرده بیاد

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2714
یعنی اون پرده والان دارم عوض کنیم

اره عوض کنین خونتون جون میگیره 

میخواستم برات عکس بذارم خیلیاش خوشگل بود دلم نیومد نبینی همین الان تو نت بزن پرده زرد ببین چقدر حال و هوای خونه رو عوض کرده

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
پذیرایی  رنگشو ول کن بگو چه مدلی بزنم زبرا زشت میشه برای اون وسط چی بزنم به عنوان در

زبرا به نظرم خوب نیست همون پرده ست با بقیه جاها بزنین خوبه دیگه

مامانم‌میگه پول ندارم یک چیز بخریم که به اون بیاد

خب کرم ساده بگیرید دیگه

2706