2737
2734
عنوان

مادرم میخوادبرگرده شهرشون

445 بازدید | 30 پست

مامانم چندروزیه خونمونه حالا فردا میخوادبره ...نگین ک لوسم ولی همش,گریه میکنم تنهایی...هرکی میادخونمون رفتنی بچم کلی گریه میکنه ...نمیدونم چکارش کنم...خودمم استرس گرفتم ...ازتنهایی میترسم کلا

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید

منم مثل توأم....طفلک بچم..رسما زندانی ام

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیرم منم اینطوریم مامانم دور نیس ولی بیادخونمون یه روز بمونه فرداش رفتنی میرم دسشویی گریه میکنم بغض خفم میکنه

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
مامانت خونتون بود غذا چی می پختی 

😂😂

چطور یاد غذا افتادی؟

بنظرم بهترین غذاهایی ک بلد بوده پخته

زندگی دو نیمه است...نیمه اول در انتظار نیمه دوم...نیمه دوم در حسرت نیمه اول.......

من که دیگه بعد شش سال عادت کردم

خودم اصفهانم مامان اینا مشهد...هر موقع میان کلی خوشحال میشم وقتیم میرن تا شب ناراحتم بعد دیگه یادم میره

پسرمم اصلا اینجوری نیست پشت سر،کسی،گریه کنه...

حالا به من نگین چه بی احساسی😂😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2738

نه برا چی باید بگن لوس ، حق داری دلت بگیره ، من که مامانم هرروز میاد خونم باز میگه پاشم برم میگم حالا یه کم دیگه هم بشین بعد برو 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
اخی عزیرم منم اینطوریم مامانم دور نیس ولی بیادخونمون یه روز بمونه فرداش رفتنی میرم دسشویی گریه میکنم ...

اره منم میرم اتاق گریه میکنم برمیگردم ی استرس بدی دارم اصلا.

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید
توچیکارمیکنی وقتی میرن?بابچت...بچه من اینقدگریه میکنه ک نفسش میگیره

اینقد گریه می‌کنه.تا چند روز بهانه گیر میشه .می‌ره تو اتاقها رودنگامیکنه.خودمم گ دلتنگ....چ میشه کرد جز تحمل

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706