2737
2734
فیشت فیشت میخوان با سرنگ بکشن بیرون؟ ما خودمون با این حجم مثانه هم سر جمع ۲۰۰ سی سی ادرار نداریم😑

کارتون سیمپسون بود یه قسمتش شایع کردن شیر موش میدن به بچه ها اخرش نشون داد موشارو ردیف کردن به ممه هاشون شلنگ وصله گفتم اینم حتما همونه 😂😂😂😂😂😂👌👌👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونایی که برای شوهر و محارمشون آرایش میکنن انشاالله خدا خوشگلیشون را زیاد کنه و انهایی که در خیابان و در منظر مردان نامحرم با ارایش میرن که خدا اون دنیا سزای اعمالشون را میده و این دنیا هم حقشون هست این اشغالا را بمالن به خودشون .فعلا که من ادمایی که اوج کلاس هستن را میبینم اصلا آرایش نمیکنن و کاملا طبیعی هستن

2738
بله من خودم مطمئن شدم سایه چشم و رژ گونه حتی برندهای خوب جدی مشکل دارند بنابراین بمیرم این دوتا حذف ...

من به جای خط چشم سرمه اثمد می کشم البته شب قبل خواب صبح هاله ی دور چشمم رو می شورم چشمام خیلی قشنگ می شن البته تعریف از خود نباشه😉

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹
بله من خودم مطمئن شدم سایه چشم و رژ گونه حتی برندهای خوب جدی مشکل دارند بنابراین بمیرم این دوتا حذف ...

میشه بگی چطور ریمل درست میکنی

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
بله مک هم جزوش بودخ😁

آره یه سری از لوازم آرایشی برند هم جزوشونه، که تقلبیشو میارن و به اسم اصل غالب مردم میکنن😕😕

حتما قبل از خرید لوازم آرایشی، یه نگاه به لیست لوازم آرایشی تقلبی این ستاد بکنید😊

🙂😊
حالا میگفتن شیرفرهاد برره اومده شاشیده یه چیزی

وااااي خدا نكشتت دختر 😂😂😂😂😂

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706