1464
1411
عنوان

بچه ها دلم گرفته از دست کارای مادرم

609 بازدید | 51 پست

مادرم تا حالا هیچ کاری برام نکرده تازه پولمو گرفت داد به برادرم خودشم باز مبلغی گذاشت درصورتی که پارسال من می‌تونستم ماشین بخرم یه پول ناچیز نیاز داشتم همشون داشتن به من ندادن مادرم همش به فکر پسرشهمن دیروز خونشون بودم خیلی گرسنه بودم خورشنت کرفس داشت به من گفت گوشت ندارها راضی بودم بدونه گوشت بخورم هی گفتم ولی خودشو زد به اون راه وبد غذارو داد به داداشم نمی‌دونم چطوری اون موقع گوشت داشت خلاصه تا ساعت 4اونجا بودم خیلی گرسنه وشبم اونجا بودم برای اینکه من سیر بشم نون پنیر به خوردم داد که شام نخورم  خودشون خوردن دیروز خیلی قلبمو شکست کمبود بشینم کمک کنم ودادشمم پولمو پس نمیده میگم پولمو بده فوشم میده بهشون خیلی کمک کردم تاحالا خیری ازشون واقع ندیدم خستم میکنن مخصوصاً مادرم. بعضی وقتا زنگ میزنم باعث بحث من با همسرم میشه منی که از دلم نمیاد برای خودم لباس بخرم پولمو میدم به اونا 

حقته .خوبی ک از حد بگزرد نادان خیال بد کند .توهم شده وظیفت

چاقو نزاشتن زیر گلوت ک پول بده یا بیا خونمون 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

اولین باره شنیدم مادر سنگدل باشه بخدا مادر من نمیخوره میده به بچه هاش فرق هم نمیزاره

روی پرده کعبه این آیه نوشته شده است: نبی عبادی انی انا الغفورالرحیم ❤به بندگانم خبرده که من آمرزنده و مهرباااانم ❤و من هنوز...و همیشه...به همین یک آیه امیدوارم...😔
1447
خيلي بده  نميدونم اين مامانا چرا پسر دوست دارن در حالي كه تو روزاي سخت دختره كه كنارشونه  ...

سعی میکنم ولی بازم میرم اونجا مادرم میگه برو فلان چیزو بهر پولشو نمیده

واقعا دلم گرفت منم بعضی موقع ها مامانم بین من و داداشام و خواهرم فرق میذاره اون موقع خیلی دلم میشکنه من چقد به اون احترام میذارم ولی اون اصلا به من توجه نمیکنه اصلا به فکر من نیست

1474
افرین به شما، کاش همدردی و هر سخن جایی و.... رو هم یادت میداد

ب تو ربطی نداره چاقال

روی پرده کعبه این آیه نوشته شده است: نبی عبادی انی انا الغفورالرحیم ❤به بندگانم خبرده که من آمرزنده و مهرباااانم ❤و من هنوز...و همیشه...به همین یک آیه امیدوارم...😔
آخه نرم اونجا جواقعا جایی رو ندارم برم

حتما نباید خونه کسی بری که برو کلاسهای ورزشی و باشگاه کلی دوست و هم صحبت پیدا میکنی کلاسهای هنری برو چیز جدید یاد بگیر مطالعه کن به زندگی و خودت برس میری اونجا کلی انرژی منفی میگیری که چی بشه!!!

دوستم بچسب به زندگیت. خودت رو فقط دریاب، دلش بشکنه خب، دل بچه بی پناه میشکنه عیب نداره. قداست مادر ب ...

سعی مو میکنم کم زنگ بزنم بهش ولی هروقت خودش زنگ میزنم به استرسی تو جونم می افته که الان چیی میخواد بگه. که من با همسرم دعوا کنم

1450