2733
2734
عنوان

بیاین یکم دور هم باشیم

169 بازدید | 52 پست

اه انقد تاپیک غم دیدیم ک ترکیدیم بابا بیاین یه خرده از قسمتای خنده دار زندگیمونم بگیم دیگ...

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هر وقت من میام تو سایت یکی ازین مدل تاپیکها هست!!!!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

وای بچه هو یک بارونی میباره... من عاشق بارونم... خیلی قشنگه

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
خنده دار اینه وقتی خوشگل میکنم میرم بیرون بیابون برهوت.. اون روز با پشم رفتم دکتر چند نفر عاشقم شدن. ...

پس ب خودت نرس همیشه پشمک باش😂

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738
وای بچه هو یک بارونی میباره... من عاشق بارونم... خیلی قشنگه

کجایی؟دیروز طرف مام بارون بارید از صب تا شب...

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
میخوای بگیم پاقدمت خوبه    

واییی شما هم فهمیدین🤔😆

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها من از نظر روحی واقعا نیاز دارم ک حواسم پرت شه بگین و بخندین حال و هوای منم عوض شه

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
تصمیمم همینه... پشما عامل خوش شانسی بودن سالها باهاشون مبارزه کردم

ولی مردا دوسندارنااا 😞

من یه هفته صورتمو اصلاح نکنم شوهرم میگه سیبیل داری 😒😂😂😂😂

2706