2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من بیکار نیستم خیلی سرم شلوغه

خب گلم ببین دو حالت داره یا شما از اول جوری رفتار نکردی که بفهمن بیکارنیستی و برای خودت و کارات و وقتت ارزش قائل هستی..

یا مادرشوعرت از اون پوست کلفتاس که کار خودشو میکنه در هر دو صورت 😑😑😑😑😑

مثلا من جاریم جوری از اول جا انداخته که هیچکس هیچ توقعی ازس که ندارع 

💙کنکوری1400✌🤓
مادرشوهر من کاراگاهیه واس خودش چنان حرف ازت میکشه ک متوجه نمیشی.یدستی های حرفه ای میزنه مثلا میگه فو ...

😮😮😮😮😮 یا خدا!!!  من نمی دونم با این کارهاسون به کجا می خوان برسن!!!

منم سر جواب ندادن تلفن هاشون خیلی به روم آوردن ولی من به همون رویه سابق موندم!!!!  یه تلفن جواب نمی دم عوضش از یه جنجال نجات پیدا می کنم!!!

همون مثلیه که میگه ما رو به خیر شما امیدی نیست لطفا شر مرسانید!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
😮😮😮😮😮 یا خدا!!!  من نمی دونم با این کارهاسون به کجا می خوان برسن!!! منم سر جواب ندادن تلف ...

اره من ک اصلا جواب نمیدم الان فهمیده من از قصد جواب نمیدم ولی بازم ز میزنه خداییش روانیه

خب گلم ببین دو حالت داره یا شما از اول جوری رفتار نکردی که بفهمن بیکارنیستی و برای خودت و کارات و وق ...

عزیزم حالت دومه چون من خیلی با رفتارام و حتی مستقیم گفتم ک من علاقه ای به این خاله خان باجیا ندارم بخدا هیچکی مثل مادرشوهر من نیست خیلی بی خیاله اعصاب زیادی داده . کسی ک خودشو زده ب خواب نمیشه بیدار کرد بعد اینم بگم تازه تا حدودی اصلاح شده قبلنا بدتر بود

2706